20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“İstikrarlı büyüme sürüyor”
25 Nisan 2011 Pazartesi 15:20

“İstikrarlı büyüme sürüyor”

Kıbrıs İktisat Bankası, performans toplantısını Lefkoşa'da düzenledi

Kıbrıs İktisat Bankası, 2011 yılı ilk çeyreğini değerlendirdiği geniş katılımlı performans toplantısını Lefkoşa Golden Tulip Hotel’de yaptı.

 

İktisatbank Genel Müdürü Bülent Berkay’ın açılış konuşmasıyla başlayan 2011 ilk çeyrek perfromans değerlendirme toplantısında, Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Melih Karavelioğlu, Hazine Müdürü Emre Değirmencioğlu, Kredi Kartları Müdürü Sevdinç Kabus, Banka’nın genel hedef ve stratejileri, büyüme hızı, tahsilat, kullandırılan kredi toplamı, bilanço değerlendirmesi, KKTC’nin ilk ve en yaygın kullanımlı alışveriş kartı Smartcard’ın yeni atılımları, yeni yılda izlenecek hedef ve stratejiler, finansal sektöre ilişkin rakamsal değerlendirmeler ve küresel finansal gelişmeleri anlatan görsel destekli konuşmalar yaptılar.

 

 

Berkay: Kıbrıs için çalışıyoruz

 

İktisatbank’ın genel hedefleri, istikrarlı büyüme ve maksimum verimlilikte çalışma anlayışı konusundaki görüşlerini dile getiren Genel Müdür Bülent Berkay, “Kıbrıs için çalışıyoruz” sloganını yaşama geçirirken banka ile birlikte ülke ekonomisine de sektörel krediler, gençlere istihdam ve hazineye sağlanan vergilerle önemli katkılar sağlamaya devam ettiklerini vurguladı.

 

İktisatbank’ın istikrarlı büyüme stratejilerine de değinen Berkay, hedeflerin aşıldığını ve 10 yıl önce 30 milyon Dolar olan aktif büyüklüğün bugün için 485 milyon Doları aştığını kaydetti. Berkay, bankanın başarılarnda maksimum verimlilik anlayışını özveriyle pekiştiren her banka çalışanının payı bulunduğuna işaret edip personele teşekkür etti.

 

 

İktisat Oscarları

 

Konuşmaların ardından 2011 yılının ilk çeyreğinde hedeflerin aşılmasına en fazla katkıyı koyan Şubeler ve en fazla puan alarak bu hedeflere ulaşılmasına katkı koyan personele “İktisatbank Oscarları” olarak tanımlanan ödüller verildi. İktisatbak Yönetim Kurulu Başkanı Mete Özmerter, Banka üst yönetimi ve Yönetim Kurulu üyelerinin ödülleri dağıtmasından sonra toplantı tamamlandı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ