19 Aralık 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İstenmeyen bakan: Zorlu Töre
10 Nisan 2011 Pazar 21:36

'İstenmeyen bakan': Zorlu Töre

Hayvancılar Birliği, Amcaoğlu’nun Tarım Bakanlığına getirilişini kutladı

Haberdar Haber Merkezi

 

Hayvancılar Birliği, Tarım eski Bakanı Zorlu Töre’nin gidişini ve Ali Çetin Amcaoğlu’nun Tarım Bakanlığına getirilişini kutlamak üzere Gönyeli Oktay Çavuş Restoran’da bir akşam yemeği verdi.

 

Yemek esnasında Tarım Bakanı Ali Çetin Amcaoğlu, Çiftçiler Birliği Başkanı Alican Kabakçı ve Hayvancılar Birliği’ni temsilen Metehan Erel birer konuşma yaptı.

 

Alican Kabakçı ve Metehan Erel konuşmalarında Tarım eski Bakanı Zorlu Töre’nin gidişinden ve Ali Çetin Amcaoğlu’nun bakanlığa getirilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

“Sorunlarımızla ilgilenmedi”

Yemekte Haberdar gazetesine konuşan Hayvancılar Birliği ile Çiftçiler Birliği yetkilileri, Zorlu Töre’nin iyi bir bakan olmadığını ve bakanlığı döneminde çiftçi ve hayvancının sorunlarıyla ilgilenmediğini belirtirken kendilerini sokaklara döktüklerine dikkat çektiler. Zorlu Töre’yi ‘İstenmeyen Bakan’ ilan ettiklerini de belirten yetkililer, Ali Çetin Amcaoğlu’ndan umutlu olduklarını açıkladı.

 

Amcaoğlu: Kapım herkese açık

 

Bakan Ali Çetin Amcaoğlu da yaptığı konuşmada kendisine destek veren herkese teşekkür etti. “Başbakanımız, Tarım Bakanlığından buraya geldi. Bu işi iyi biliyor. Benim de bu işi iyi yapacağımdan emin olduğu için Bakanlık görevini bana verdi” diye konuşan Amcaoğlu, kapısının herkese açık olduğunu söyledi.

 

“Sokaklara düşmekten kurtaracağız”

 

Çiftçilikle uğraşan herkesin sorunlarını elbirliğiyle çözeceklerini belirten Amcaoğlu, “sizleri sokaklara dökülmekten kurtaracağız” ifadelerini kullandı. Amcaoğlu ayrıca kendisine verdikleri destekten dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ