15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İşte talihlimiz!
03 Mayıs 2011 Salı 12:10

İşte talihlimiz!

Haberdar’ı tıkladı, Asus Eee notebook’u kazandı!

“Bu gazetede haber var” sloganıyla yaklaşık üç ay önce yenilenerek yayın hayatına devam eden Haberdar, bu kez en şanslı facebook takipçisine Asus Eee notebook kazandırdı.

 

Haberdar Gazetesi’nin sosyal paylaşım ağı facebook’taki sayfasını beğenerek kampanyaya katılım formunu dolduran kişiler arasında yapılan çekiliş sonucunda Suzan Mertsoy, Asus Eee PC 1008 Seashell Karim Rashid notebook’un sahibi oldu.

 

Hediyesini teslim aldı

 

Tasdik Memuru Mehmet Bozalanlar huzurunda yapılan Laptop çekilişinin ardından haber verilen şanslı okuyucumuz Suzan Mertsoy, dün gazetemize gelerek Haberdar Gazetesi Genel Müdürü Enver Karakaya’nın elinden hediyesi teslim aldı.

 

 

Gazetede gördüm çekilişe katıldım

 

Notebook talihlisi Mertsoy ise, ilanı gazeteden okuduğunu belirterek, şansını denemek istediği için başvuruda bulunduğunu ifade etti. Telefonla arandığı anda, bunun bir şaka olduğunu zanneden Mertsoy, hediyesini alana kadar içindeki şüphenin devam ettiğini belirtti.

 

 

“İlk kez bir hediye kazandım”

 

Talihli Suzan Mertsoy, “Gazeteyi en ince ayrıntısına kadar okurum. Hediye kampanyanızın ilanını da okuyup şansımı denemek istedim. Başvurduğumda kazanamayacağımı düşünmüştüm. İlk kez bir hediye kazandım” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ