16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İstanbulda rezil oldu
24 Mayıs 2013 Cuma 16:44

İstanbul'da rezil oldu

Aferdita Dreshaj’a önceki gün İstanbul’a geldi

Sanatçı Bülent Serttaş’ın "İkimiz de Bilemedik Kıymetini" adlı albümünde oynayacak olan dünyaca ünlü yıldız Leanordo Di Caprio’nun Kosovalı kız arkadaşı ünlü model Aferdita Dreshaj’a önceki gün İstanbul’a gelmişti.

Klip çekimlerini  bittikten sonra manken önceki gece ünlü marka danışmanı Selim Akar ile birlikte İstanbul gecelerinin tozunu attırdı.

İlk olarak gece turuna Reina ile başlayan ünlü manken , düzgün fiziği ve güzelliği görenleri adeta kendisine hayran bıraktı.

Bu mekandan sonra soluğu Asmalımescit'teki Hit Pera'da alan model burada da yoğun bir ilgi ile karşılaştı.

Gece ilerledikçe alkolü fazla kaçırdığı görülen güzel, mekandan ayrılırken kendisine tahsisi edilen Vip minibüse bineceği sırada tüm çabalarına rağmen, mini eteğinin azizliğine uğrayıp frikik verdi.

Ünlü manken daha sonra Vıp araç ile kalacağı otelin yolunu tuttu.

 

İstanbul-da rezil oldu

 

 Sanatçı Bülent Serttaş’ın "İkimiz de Bilemedik Kıymetini" adlı albümünde oynayacak olan dünyaca ünlü yıldız Leanordo Di Caprio’nun Kosovalı kız arkadaşı ünlü model Aferdita Dreshaj’a önceki gün İstanbul’a gelmişti.   MİLLİYET MAGAZİN SERVİSİ - SERCAN KISMET

 

  Klip çekimlerini  bittikten sonra manken önceki gece ünlü marka danışmanı Selim Akar ile birlikte İstanbul gecelerinin tozunu attırdı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ