18 Kasım 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Işıl ışıl bir cilt için…
06 Mayıs 2011 Cuma 11:38

Işıl ışıl bir cilt için…

Daha genç ve pürüzsüz bir görünüm isteyenlerin yeni tercihi:

Yılların etkisini cildinden silmek, daha genç ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmak isteyen kadınlar ‘I-Light Med’ yöntemini tercih ediyor.

 

Op. Dr. Ali Dursun Kan, I-Light Med’in doğal LED ışınlarının kombinasyonuyla etki gösteren cihaz ile radyofrekans ya da ultrason gibi yöntemlere başvurmadan cildi yenilemenin mümkün olduğunu söylüyor. Yöntemin yan etkisi olmadığını belirten Dr. Kan, yöntem hakkında şu bilgileri veriyor:

 

“Ciltte uygulanan terapiler sırasında hem cildin üst tabakasına hem de epidermisi besleyen dokulara farklı dalga boylarıyla ulaşılır. Kuvvetli ışınlar, aynen fotosentez ile bitkilerin güneş enerjisini kullanmaları örneğindeki gibi ulaştıkları noktada transforme edilerek biyo-kimyasal enerji açığa çıkartırlar. Bu enerji de dokunun beslenme ve yenilenmesi için vücut tarafından değerlendirilir. I-Light Med ciltte uygulandığı anda gözeneklerde sıkılaşma ve cilt kalitesinin iyileşmesiyle kendini gösterir. Uygulanan tedaviye göre uzun vadede gözenek sıkılaştırmadan kırışlık giderilmesine, lenf drenajından mini-askılamaya kadar farklı sonuçlar elde edilebilir.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ