15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İşçilerle tatlı yediler
01 Mayıs 2011 Pazar 18:14

İşçilerle tatlı yediler

LTB yönetimi, belediye personelinin 1 Mayıs bayramını kutladı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Cemal Bulutoğluları, As Başkan Özel Kadıoğlu ve belediye müdürü Aşkan Cemal Efe, belediye personelinin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlayarak çalışanlarla bir araya geldi.

 


1 Mayıs kutlaması’na LTB atölyelerinin bulunduğu alanda başlayan Bulutoğluları, atölyeleri tek tek dolaşarak çalışanların bayramını kutladı.

 

Çalışanlarına baklava ikramında bulunan Bulutoğluları, “1 Mayıs vesilesiyle işçilerimizin yanında olup onlara destek vermek istedik” dedi.

 

Çalışanların 1 Mayıs paralarını 29 Nisan’da ödediklerini belirten Bulutoğluları, çalışanların işyerlerinde huzurlu ve mutlu olmasının onların işine de yansıdığını dile getirdi. Tüm çalışanların 1 Mayıs işçi bayramını kutlayan Bulutoğluları, iyi işin işçiler hep birlikte çalışmasından ortaya çıktığını da sözlerine ekledi.

 

LTB As Başkan Özel Kadıoğlu da, işçilerin bayramını kutlayarak, 1 Mayıs’ın, emeğin ve dayanışmanın ortaya çıktığı özel bir gün olduğunu ifade etti.

 

Kadıoğlu ayrıca, işçilerin böyle bir günü kutlamalarının en doğal hakları olduğunuda sözlerine ekledi.

 

Sanayi bölgesinden ayrılan Özel Kadıoğlu ve Aşkan Cemal Efe, LTB Fuar Alanı, Haspolat ve Hamitköy bölgelerine giderek burda bulunan LTB çalışanlarının da bayramlarını kutlayarak onlarla sohbet etti ve sorunlarını dinledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ