14 Aralık 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İnternet ortamında bunları tartışmayın!
18 Mayıs 2012 Cuma 13:10

İnternet ortamında bunları tartışmayın!

Internet ortamında asla tartışmamanız gereken konular şöyle:

Zevkler ve renkler tartışılmıyor, onu çocukken öğrendik! Ama hala öğrenemediğimiz bazı şeyler var. Mesela internet ortamında, yazıyla iletişim kurulan ortamda bir nevi, birtakım konu başlıklarına girmemek gibi... Aslında sadece internette değil, genel olarak herkesle tartışılmaması gereken konulardır bunlar. Çünkü yüzde yüz kavgayla sonuçlanır. Ya tartışacağınız kişiyi doğru seçin ya da çıkacak çıngara hazır olun!

 

Kavga garantili. Sakinlikle sonuçlanan politik tartışmaya pek rastlamadık! Bütün büyük tartışmalar bu yüzden çıkar, unutmayın! Tarihte de hep böyle olmuştur!

Futbol tartışmak, camdan aşağı atlamakla eşdeğer! Herkes istediği takımı tutsun ve mümkünse kimse tartışmasın! Zira beceremiyoruz...

Ne kadar çok homofobik olduğunu hatırlayıp iki kere düşünün! Boşuna canınız sıkılmasın!

Sizin gördüğünüzü diğeri görmeyebilir. Ayrıca, özellikle modern sanat tartışmaları arkadaşlık bitirebilir. Hiç bulaşmayın en güzeli!

Çok hassas bir konu. Kalpler kırılabilir. Güncel tartışmalar bir yana, hala Hitler'i savunanlar var! Sakin olmak zor!

Herkes kendi burcuna bayılır, başka burçları karalar! Ne ayıp şey! Tek derdiniz burçlar olsun, laf olsun torba dolsun...

Darwin mi, Adem ile Havva mı? Hadi bakalım! Büyük tartışma!

En büyük tabulardan biri. Çok yakınınızla konuşabileceğiniz çok özel konular bunlar. Herkesin ağzına malzeme vermeyin, kendinizi boş yere üzmeyin.

Din konusuyla yakından ilişkili bu konuya da girmemenizi tavsiye ederiz. Siz bilirsiniz...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ