18 Kasım 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İndirim Şöleni’ne akın
08 Mayıs 2011 Pazar 11:30

'İndirim Şöleni’ne akın

Dereboyu'ndaki şölen, esnafın ve halkın ilgisiyle karşılandı

Lefkoşa, Dereboyu’nda (Mehmet Akif Caddesi) dün “Alışveriş Şöleni” düzenlendi. Dün sabah erken saatlerde başlayan ve gece yarısına kadar süren Şölen, müzik gruplarının canlı performanslarıyla akşam saatlerinde daha da canlandı. Şölen kapsamında kitapevleri de stantlarda indirimli kitap satışları yapıldı.


Lefkoşa Türk Belediyesi ve İktisat Bank işbirliğinde üçüncüsü düzenlenen alışveriş ve indirim şöleni, esnafın ve halkın ilgisiyle karşılandı.
 

 

Anneler günü telaşı


Anneler Günü dolayısıyla alışveriş için ayrı bir yoğunluğa sahip Dereboyu, dün gün boyunca sanatçı, grup ve DJ’lerin performansına da sahne oldu.


Şölende, sahneler sabah erken saatlerden itibaren kurulmaya başlanırken, dün akşam saatlerine doğru masa sandalyelerini yola çıkaran restoranlardaki yoğunluk ve tiyatro gösterilerine halkın yoğun ilgisi dikkat çekti.Dereboyu’na akın ettiler

Lokma-şamişi, hazır yiyecek-içecek stantları, kitap satıcıları, çocuklar için çeşitli oyun ve oyuncaklar yol boyunca dikkat çekerken, havanın da güzel olmasını fırsat bilen anne-babalar çocukları eğlendirmek için Dereboyu’na akın etti.


Yüz boyama ve palyaço eğlencelerinin yanında, “Çalar Saat” isimli grup da şölen sırasında kitap okuma etkinliği düzenledi.


Şölende dün akşam Grup Sancılı İnek, Fikri Karayel, Grup S.O.S, Grup Frekans, Grup Blue Project, Grup Rast ve Strange Union’un yanı sıra Capital Raido DJ’in performanslarıyla yer aldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ