20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İndirim çılgınlığına devam
19 Nisan 2011 Salı 14:01

İndirim çılgınlığına devam

İstanbul Shopping Fest coşkusu tüm hızıyla sürüyor

 İSF’nin önemli katılımcılarından Kiğılı ise, mağazalarda gerçekleştirdiği indirimlerin yanı sıra, eğlenceli aktivitelerine devam ediyor…

 

Kiğılı, Shopping Fest’e özel kampanyalarına son hız devam ediyor. Mağazalarda gerçekleştirilen her 500TL’lik alışverişe 100 ve her 250TL’lik alışverişe 50TL hediye çeki uygulamasının yanı sıra İSF’ye özel 26 Nisan’a kadar tüm indirimler üzerinden %10 indirim de Nisan ayı sonuna kadar geçerli. Festival kapsamında belirlenecek Kiğılı Mağazalarında yapılacak ‘Şok İndirimler’ de Kiğılı tutkunu erkekleri şaşırtmaya devam ediyor.

 

İSF kapsamında Kiğılı, eğlenceli aktivitelerine de devam ediyor. Taksim meydanını süsleyen dev Kiğılı balonunun yanı sıra İstinye Park AVM’de yer alan Abdullah Kiğılı mağazası vitrininde gerçek terzi ustası, Kiğılı ürünlerinin hazırlanış şeklini göstermeyi sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Taksim meydanında Odakule'den başlayıp Taksim'de biten kortej yürüyüşü ve beraberinde yapılan eğlenceli etkinliklerle festival coşkusuna Kiğılı da katıldı. Kiğılı Beyoğlu mağazasından kortej eşliğinde yürüyen dev tahta bacak festival havasına neşe kattı. Tahta bacak, 200 kişilik gösteri ekibinin içerisinde İlk bakışta dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Ayrıca korteje perakende sektörünün önde gelen temsilcileri ile birlikte Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem de katıldı. Suerdem Festivalle ilgili yaptığı açıklamada; “İSF İstanbul’u bir alışveriş ve eğlence merkezi haline getirme yolunda büyük bir adım attı. Bu yıl 1.sini kutladığımız festivalin her yıl daha da büyüyerek gelişeceğini düşünüyorum.” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ