21 Kasım 2017 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İlkokullu atletler yarıştı
12 Nisan 2011 Salı 12:42

İlkokullu atletler yarıştı

Erkeklerde Şehit İlker Kartel, kızlarda Yedikonuk İlkokulu birinciliği kazandı

Milli Günler Okul Sporları ve Kol Etkinlikleri Amirliği tarafından düzenlenen İlkokul Küçükler Gazimağusa A Bölgesi Atletizm Eleme Yarışları’nda Şehit İlker Karter İlkokulu (erkek) ve Yedikonuk İlkokulu (kız) birinciliği kazandı.

Gazimağusa’da dün yapılan yarışlarda ilk üç dereceye giren okullar şunlar:

 

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK TAKIM

 

SIRA

OKUL

PUAN

1

ŞHT.İLKER KARTER İLKOKULU

2551

2

GAZİ İLKOKULU

2505

3

POLATPAŞA İLKOKULU

2468

 

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ TAKIM

 

SIRA

OKUL

PUAN

1

YEDİKONUK İLKOKULU

3055

2

ŞHT.İLKER KARTER İLKOKULU

2999

3

POLATPAŞA İLKOKULU

2940

 

FERDİ SIRALAMALAR

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ METRE :75 M

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

KEVSER TOPUZ

MEHMETÇİK İLKOKULU

12,0

2

ZELİHA AŞIK

POLATPAŞA İLKOKULU

12,5

3

HÜSNİYE ÖZYİĞİT

Şht. İLKER KARTEL İLKOKULU

12,6

 

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK METRE :75 M

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

HAKAN AKTAŞ

KARAKOL İLKOKULU

11,8

2

TOLUNAY BİLALOĞLU

Şht. İKER KARTEL İLKOKULU

12,4

3

HALİL ADALIER

MEHMETÇİK İLKOKULU

12,7

 

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ METRE :800 M

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

ŞEVVAL ÖZTÜRK

BEYARMUDU İLKOKULU

3,11,2

2

HANİFE HADIMCI

AKOVA YILDIRIM İLKOKULU

3,16,1

3

CEMRE KÖSE

YEDİKONUK İLKOKULU

3,20,5

 

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK METRE :1000 M

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

TURAN KAHRAMAN

GAZİ İLKOKULU

3,36,6

2

ALPER SÖNMEZ

POLATPAŞA İLKOKUKULU

3,57,5

3

OĞUZ FIRAT

KARAKOL İLKOKULU

3,58,8

 

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ UZUN ATLAMA

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

KEVSER TOPUZ

YEDİKONUK İLKOKULU

3,62

2

AYŞE KUŞAF

YENİ BOĞAZİÇİ İLKOKULU

3,34

3

BEYZANUR ÖZYİĞİT

Şht.İLKER KARTEL İLKOKULU

3,23

 

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK UZUN ATLAMA

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

HAKAN CAN

KARAKOL İLKOKULU

3,74

2

ERDİ SUMRUT

YENİ ERENKÖY İLKOKULU

3,64

3

HASAN PORLAN

POLATPAŞA İLKOKULU

3,51

 

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ FIRLATMA TOPU

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

İREM BULDU

YEDİKONUK İLKOKULU

37,80

2

BEYZANUR ÖZYİĞİT

Şht. İLKER KARTEL İLKOKULU

27,50

3

FATMA ALKIN

MORMENEKŞE İLKOKULU

26,64

 

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK FIRLATMA TOPU

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

TURAN KAHRAMAN

GAZİ İLKOKULU

46,19

2

EMRE AKYÜZ

Şht. İLKER KARTEL İLKOKULU

40,00

3

SEDAT BATULER

AKOVA YILDIRIM

39,79

 

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ YÜKSEK ATLAMA

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

HANİFE HADIMCI

AKOVA YILDIRIM İLKOKULU

1,16

2

İREM DULDUK

YEDİKONUK İLKOKULU

1,13

3

ELİS SAKALLI

POLATPAŞA İKLKOKULU

1,13

 

 

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK YÜKSEK ATLAMA

 

SIRA

ADI –SOYADI

OKULU

DERECE

1

HAKAN BULUT

AKOVA YILDIRIM

1,24

2

SERDAR ALPMUT

YEDİKONUK İLKOKULU

1,21

3

HALİL ADALIER

MEHMETÇİK İLKOKULU

1,18

 

 

KATEGORİ: İLKOKUL KIZ 4X75 METRE

 

SIRA

OKULU

DERECE

1

Şht. İLKER KARTEL İLKOKULU

51,4

2

MEHMETÇİK İLKOKULU

52,5

3

POLATPAŞA İLKOKULU

52,8

 

 

KATEGORİ: İLKOKUL ERKEK 4X75 METRE

 

SIRA

OKULU

DERECE

1

Şht. İLKER KARTEL İLKOKULU

48,8

2

POLATPAŞA İLKOKULU

49,1

3

KARAKOL İLKOKULU

50,1


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ