19 Kasım 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İlk yarı tamamlandı
05 Mayıs 2011 Perşembe 11:00

İlk yarı tamamlandı

İlk yarıyı Yenicami, Cihangir, Gönyeli, Mağusa Türk Gücü ve Yalova gruplarında lider olarak tamamladılar.

Tamek U-14 Ligi’nde ilk yarı hafta sonu oynanan 5’inci hafta karşılaşmaları ile tamamlanırken, ikinci yarı karşılaşmalarına ara verilmeden devam edilecek. A Grubu’nda Yenicami, B Grubu’nda Cihangir, C Grubu’nda Gönyeli, D Grubu’nda Mağusa Türk Gücü ve E Grubu’nda Yalova ilk yarıyı lider tamamladılar.

Ligin 5’inci haftasında E Grubu’nda galibiyeti bulunmayan iki takımdan Denizli ile Binatlı’nın karşılaşmasında Denizli, Binatlı’yı 5-2 mağlup etti. Bu grupta Baf Ülkü Yurdu ile Lefke arasında oynanması gereken karşılaşma KTFF tarafından ileriki bir tarihe ertelendi.

B Grubu’nda ise Cihangir, lider Dörtyol’a 3-2’lik skorla ilk mağlubiyeti tattırarak liderlik koltuğuna yerleşti.

Haftanın en farklı galibiyetini C Grubu’nda Türk Ocağı’nı 10-1 yenen 1907 Futbol Akademisi elde ederken, D Grubu’nda oynanan her iki karşılaşma da ayni skorlarla eşitlikle tamamlandı. Maraş Gençlik ile Mağusa Türk Gücü, Mağusa İdman Yurdu ile Canbulat 2-2 berabere kaldılar.

 

5’inci Hafta Toplu Sonuçlar

Tamek U-14 Ligi A Grubu

Hamitköy-Çetinkaya: 0-2

K.Kaymaklı-Gündüz T.Onay: 1-7

Yenicami (BAY)

 

Tamek U-14 Ligi B Grubu

Cihangir-Dörtyol: 3-2

Paşaköy-Vadili: 3-0 (Hükmen)

Değirmenlik (BAY)

 

Tamek U-14 Ligi C Grubu

1907 F.Akademisi-Türk Ocağı: 10-1

Akdeniz SB-Gönyeli: 1-5

Doğan TB (BAY)

 

Tamek U-14 Ligi D Grubu

Maraş G.-Mağusa TG: 2-2

Mağusa İ.Y.-Canbulat: 2-2

Çanakkale (BAY)

 

Tamek U-14 Ligi E Grubu

Denizli-Binatlı: 5-2

Baf Ü.Yurdu-Lefke (Ertelendi)

Yalova (BAY)

 

6’ncı Hafta Program

7 Mayıs 2011, Cumartesi

Tamek U-14 Ligi A Grubu

Attila Topaloğlu Sahası

Çetinkaya-Yenicami

 

Tamek U-14 Ligi C Grubu

Gönyeli Stadı

1907 F.Akademisi-Doğan TB

Girne Pia Bella Sahası

Türk Ocağı-Akdeniz SB

 

Tamek U-14 Ligi D Grubu

Mağusa Dr.Fazıl Küçük Stadı

Mağusa TG-Mağusa İY

 

Tamek U-14 Ligi E Grubu

Denizli Sahası

Denizli-Yalova

Güzelyurt Zafer Stadı

Binatlı-Baf Ü.Yurdu

 

8 Mayıs 2011, Cumartesi

Tamek U-14 Ligi A Grubu

Attila Topaloğlu Sahası

Hamitköy-K.Kaymaklı

 

Tamek U-14 Ligi B Grubu

Cihangir Sahası

Cihangir-Değirmenlik

Türkmenköy Sahası

Dörtyol-Paşaköy

 

Tamek U-14 Ligi D Grubu

Mağusa Dr.Fazıl Küçük Stadı

Maraş G-Çanakkale

 

Puan Durumları

Tamek U-14 Ligi A Grubu

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1.

Yenicami

4

4

0

0

14

1

12

13

2.

G.T.Onay

4

3

0

1

19

9

9

10

3.

K.Kaymaklı

4

2

0

2

9

11

6

-2

4.

Çetinkaya

4

1

0

3

5

10

3

-5

5.

Hamitköy

4

0

0

4

2

18

0

-16

 

Tamek U-14 Ligi B Grubu

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1.

Cihangir

4

3

1

0

13

5

10

8

2.

Dörtyol

4

3

0

1

10

4

9

6

3.

Paşaköy

4

2

1

1

10

5

7

5

4.

Değirmenlik

4

1

0

3

5

12

3

-7

5.

Vadili

4

0

0

4

0

12

0

-12

 

Tamek U-14 Ligi C Grubu

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1.

Gönyeli

4

3

1

0

14

7

10

7

2.

1907 F.Akademisi

4

3

0

1

20

4

9

16

3.

Doğan T.B.

4

2

1

1

6

3

7

3

4.

Türk Ocağı

4

1

0

3

10

23

3

-13

5.

Akdeniz S.B.

4

0

0

4

4

17

0

-13

 

Tamek U-14 Ligi D Grubu

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1.

Mağusa T.G.

4

3

1

0

39

4

10

35

2.

Maraş

4

2

1

1

24

9

7

15

3.

Mağusa İ.Y.

4

2

1

1

11

14

7

-3

4.

Canbolat S.K.

4

1

1

2

6

26

4

-20

5.

Çanakkale

4

0

0

4

5

32

0

-27

 

Tamek U-14 Ligi E Grubu

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

P

Av.

1.

Yalova

4

4

0

0

18

1

12

17

2.

Baf Ü.Yurdu

3

2

0

1

8

2

6

6

3.

Lefke

3

2

0

1

7

8

6

-1

4.

Denizli

4

1

0

3

6

15

3

-9

5.

Binatlı

4

0

0

4

2

15

0

-13

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ