11 Aralık 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İlişkinizi canlandırmanın yolları!
18 Ocak 2013 Cuma 12:43

İlişkinizi canlandırmanın yolları!

Günümüz şartlarında mutlu bir evliliği sürdürmek zor

Günümüz şartlarında mutlu bir evliliği sürdürmek zor. Ev işleri, çocuklar ve iş arasında çiftlerin birbirlerine zaman ayırması da her zaman çok mümkün olmuyor. Uzun ve yorucu bir günün ardından, romantik bir gece geçirmeye çalışmak çok da gerçekçi değil.


İlişkinizi tek düzelikten kurtarmak ya da biraz daha renklendirmek için, bu önerileri değerlendirebilirsiniz.
 

Birbirinize SMS atın

 Mesajda ne yazacağınız size kalmış. Seksi ya da sevgi dolu mesajlar gönderebilirsiniz.

 

Öğle yemeğinde buluşun

Romantik br akşam yemeği için vaktiniz yoksa, öğle yemeğinde buluşun. Buluşmanızı önemli bir iş toplantısı kadar ciddiye alın. Arada sırada, yoğun iş temponuzdan bir saatliğine uzaklaşıp, öğle yemeğinde eşinizle buluşmak ilişkinize canlılık getirir.

 

Eşinizden size ev işlerinde ve çocukların bakımında daha fazla yardımcı olmasını isteyin

Ev işlerinden bahsetmişken, araştırmalar ev işlerini paylaşan çiftlerin, cinsellik için daha çok zamana sahip olduklarını gösteriyor. Ayrıca, kollarını sıvayıp banyoyu temizleyen bir erkeğin ne kadar seksi görüneceğini tahmin edebilir misiniz?

 

Sıradan, günlük işleri birlikte yapın

Birlikte geçireceğiniz zaman her zaman romantik olmak zorunda değil. Mutfak alışverişini ya da temizliği birlikte yapmak, evlilikte bir ekip olduğunuzun farkına varmanızı sağlayabilir. Amaç, birlikte zaman geçirmeyi alışkanlık haline getirmek. Bunu birlikte çamaşır katlayarak bile yapabilirisniz.

 

Düzenli olarak romantik buluşmalar ayarlayın

Ayda bir kere bile olsa, eşinizle düzenli olarak romantik bir gece geçirmeniz, ilişkinizini canlı tutmak açısından oldukça önemli. Bu gece için, sanki ilk defa buluşuyormuşsunuz gibi özenle hazırlanın ve tadını çıkarın.

 

Eşinizin cebine küçük notlar koyun

Gün içerisinde eşinizin cebinde 'onu ne kadar sevdiğinizi' ya da "ne kadar seksi göründüğünü" söyleyen bir not bulmasının onu ne kadar heyecanlandıracağını düşünün.

 

Birbirinizin ihtiyaçlarına özen gösterin

Eşinizin maddi ya da duygusal desteğe ihtiyacı olduğunda, her zaman onun yanında olduğunuzu, problemleri ile yalnız başa çıkmak zorunda olmadığını ona hissettirin.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ