17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İhale Artesanın
04 Mayıs 2011 Çarşamba 15:25

İhale Artesa'nın

Belediyenin “Uluslararası Araç Alım İhalesi” sonuçlandırıldı

 

İskele Belediyesi’nin Avrupa Birliği (AB) finansmanıyla yürütmekte olduğu “Çevre Temizliği Projesi” kapsamında açılan “Uluslararası Araç Alım İhalesi” sonuçlandırıldı.
Belediyeden verilen bilgiye göre, İskele Belediye Meclisi kararıyla bağlanan ihale, teknik ve mali yönden en uygun teklifleri veren Artesa Trading Co. Ltd.’e kaldı.

 Dün imzalandı

 

İhale sonucunda İskele Belediyesi’ne toplam bedeli 2 yüz 31 bin 6 yüz 44 Euro olan 2 adet 15+1.5 m3 tam sıkıştırmalı atık toplama kamyonu ile 1 adet 4 m, 3 yol süpürme aracı satın alınması hedefleniyor.


Araç alım sözleşmesi dün İskele Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen törenle imzalandı.
Sözleşmelere İskele Belediye Başkanı Halil İbrahim Orun ile Artesa Trading Co. Ltd. Direktörü Şaban Emre imza koydu.
 

 

 


Çağdaş hizmet hedefleniyor

 

Belediye ve şirket yetkililerinin de hazır bulunduğu imza töreni sonrasında açıklama yapan İskele Belediye Başkanı Halil İbrahim Orun, İskele Belediyesi’nin bu proje ile Eylül 2008 Yerel Yönetimler reformu ile genişleyen hizmet alanına eşit, sürekli ve çağdaş temizlik hizmeti götürmeyi hedeflediğini belirtti.

 “Projeler aralıksız devam edecek”

 

Proje kapsamında gerçekleştirilen çevre eğitim seminerlerinin halkın çevre bilincini artırmak için hayati önem taşıdığını vurgulayan Orun, kurumun hizmet kapasitesini ve hizmet kalitesini artırmak için yürüttüğü planlı projelerine önümüzdeki dönemde de aralıksız devam edeceğini söyledi.


Orun, İskele’nin stratejisi olan ve geleceği gören bir kent olduğuna da işaret ederek, projeye maddi ve manevi büyük destek veren Avrupa Birliği yetkililerine teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ