16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İçten başlayıp dışa yansıyan güzelliğin merkezi
25 Nisan 2011 Pazartesi 10:15

İçten başlayıp dışa yansıyan güzelliğin merkezi

Ece Emin, ülkemize getirdiği yeni cihaz ve bakım sistemleriyle ilklere imza atmaya devam ediyor…

Güzellik ürünlerinin satışıyla yola çıkan Ece Emin bugün ülkemize getirdiği yeni cihaz ve bakım sistemleriyle ilklere imza atmaya devam ediyor…

 

Basın mensuplarına güzellik merkezinin kapılarını aralayan Ece Emin ‘İçten başlayan ve dışa yansıyan bir güzellik’ parolasıyla bayanları güzelleştirmek adına yeniden yola koyuldu…

 

Yoluna güzellik ürünlerinin satışıyla çıkan ardından birçok yeniliğe imza atarak ülkemize ilkleri getiren Ece Emin önceki gün basın mensuplarına düzenlediği toplantıda yeni hizmetleri ve cihazlarının tanıtımını gerçekleştirdi.

 

Radyo Frekans cihazlarında son teknolojiyi takip eden Ece Emin, yaptığı yatırımlardan ve hizmet ağına eklenen yenilikleri konuklarına uygulamalı olarak tanıttı.

 

2002 yılından itibaren adanın güzelliklerine, insana dair güzellikleri de ekleyerek yeni bir kültürü yaymaya çalıştığını belirten Ece Emin, spa ve welness kültürünün açtıkları merkezle başladığını belirterek en son teknoloji ürünü cihazlara yatırım yapmaktan hiç çekinmediğini söyledi.

 

 

“Kocaman bir aileye dönüştük”

 

“Müşterilerimiz önce üyelerimize dönüştü, sonra kocaman bir aileye… Güzellik sektörü adamızda hızla gelişirken, kozmetik alanındaki gelişmeleri yakından takip etmeyi, yeniliklerin peşine düşmeyi, eğitimden hiç vazgeçmemeyi kendimize ilke edindik” şeklinde konuşan Ece Emin, hizmetlerinin 10’uncu yılında yenilenmenin kaçınılmaz olduğunu ifade etti. Tüm bunları gerçekleştirirken sağlıklı ve doğru hizmeti dostlarıyla paylaşmayı profesyonel bir iş görmekten ziyade zevkle ve keyifle yaptığını dile getiren Emin, ‘RF Multiplus Özel Radyo Frekans Sistemi Multi Diyatermi Bakımı’ ile Kıbrıs’ta bir ilke daha imza attıklarını kaydetti.

 

 

RF Multiplus tüm dünyada güvenle kullanılıyor

 

RF Multiplus radyo frekans yönteminin tüm dünyada güvenle kullanıldığını vurgulayan Ece Emin, radyo frekans yöntemiyle, yüz bakımı, elastikiyet kaybı, kırışıklıkların görünümünün azalması gibi bir çok sorundan kurtulmanın artık çok kolay olduğunu belirtti.

 

 

Hizmette iddialıyız

 

Öte yandan verilecek hizmet ağının gelişmesiyle gelen müşterilere psikolojik danışmanlık, diyetisyen, yoga, pilates, yaşam koçluğu, nefes terapisi gibi çok önemli hizmetlerinde verileceğini dile getiren Ece Emin, tüm bunlar için alanında uzman kişilerin seçildiğini ve hizmetlerinde iddialı olduklarını vurguladı.

 

Çıktıkları bu yeni yolculukta parolalarının ‘İçten başlayan ve dışa yansıyan bir güzellik’ olduğunu söyleyen Ece Emin, “Yeni yolculuğumuzda parolamız bu. Çünkü ancak içte başlayan bir güzellik, insanın ruhuyla birlikte tüm bedenine de yansıyor ve bütünlük kazanıyor” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ