24 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hülya Cupa yeni sponsor
28 Nisan 2011 Perşembe 15:48

Hülya Cup'a yeni sponsor

Port Cratos, Hülya Avşar’ın tenis turnuvasına sponsor oldu

Hizmete girdiği 2010 yazından itibaren eğlence sektörünün vazgeçilmez adresi haline gelen Cratos Premium Hotel içerisindeki Port Cratos, bu sene 10.kez düzenlenen Hülya Avşar’ın tenis turnuvasına sponsor oldu.

 

Medyanın ve tenis severlerin en çok ilgi gösterdiği turnuvaların başında gelen Hülya Cup Tenis Turnuvası, 18 Nisan günü İstanbul Ted Spor Kulübü’nde yapılan basın toplantısının ardından başladı. Port Cratos İstanbul Satış Müdürü Uğur Gündüz’ün de katıldığı basın toplantısında Hülya Avşar, oluşturulan fonla maddi durumu yetersiz çocuklara sağlanan burs sayesinde turnuvanın bir sosyal sorumluluk projesi haline gelmesinin memnuniyet verici olduğunu ileterek sözlerine başladı. Bu sene İstanbul’un yanında Antalya ve İzmir’de de turnuvanın yapılacağını söyleyen Avşar, Hülya Cup’ın gelirinin her bir kuruşunun çocuklara gittiğini sözlerine ekledi. Port Cratos İstanbul Satış Müdürü Uğur Gündüz ise, Kıbrıs’ın eğlencede sınır tanımayan mekanı Port Cratos olarak, bu anlamlı spor organizasyonuna sponsor olarak destek vermekten mutluluk duyduğunu iletti. Basın toplantısının ardından Hülya Avşar, Behzat Gerçeker ile gösteri maçı yaptı.

 

Cratos Premium Hotel içerisinde, farklı damak tatlarına hitap eden birbirinden lezzetli restoranları ,eğlence mekanları, barları ve gerçekleştirdiği organizasyonları ile Kıbrıs’ın eğlence anlayışına yeni bir boyut kazandıran Port Cratos, yaz boyunca Türkiye ve dünyadan birçok ünlü sanatçıyı ağırlayacak. Port Cratos’un sezon açılışı Mayıs ayında yapılacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ