17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hızlı kilo vermek için 3 egzersiz!
19 Şubat 2013 Salı 15:34

Hızlı kilo vermek için 3 egzersiz!

Her gün yoğun temponuzdan ya da üşendiğinizden dolayı spor salonuna gitmeye vakit bulamıyor olabilirsiniz

Her gün yoğun temponuzdan ya da üşendiğinizden dolayı spor salonuna gitmeye vakit bulamıyor olabilirsiniz. Ancak evde de kolayca egzersizler uygulayarak formunuzu koruyabilirsiniz.

 

işte kısa sürede kilo vermenizi sağlayacak 3 egzersiz:

 

İp atlama

Evde kolay yöntemlerle ve hızlı kilo vermek istiyorsanız ip atlama bu konuda oldukça faydalıdır. Kendinize atlamak için bir ip alın ve her gün düzenli olarak uygulayın. Eğer her gün bunun için kısa bir zaman bile olsa ayırma şansınız olursa kısa sürede etkisini göreceksiniz.

 

Tempolu koşu

Söz konusu hızlı ve kolay kilo verme olduğu zamanda koşudan daha yararlı bir spor neredeyse yok. Ancak tempolu ve ara vermeden yapılan koşudan bahsediyoruz. Bunun için illa spor salonuna gitmeniz gerekmiyor. Sahilde ya da bir parkta kolayca uygulayabilirsiniz.

 

Yoga

Eğer spor salonunda vakit öldürmeden, evinizin rahatlığında kilo vermek istiyorsanız yoga bunun için etkili ve harika bir seçim olacak. Kilo verdirmeye yardımcı çeşitli yoga hareketlerini uygulayabilirsiniz. Bunun için kitaplardan, internetteki yoga videolarından ya da dvd’lerden yardım alabilirsiniz.

 

Unutmayın, hedefiniz kilo vermekse bu alıştırmalarla birlikte beslenmenizi de kontrollü ve dikkatli yapmanız gerekiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ