23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız
05 Mayıs 2011 Perşembe 11:00

''Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız''

Galatasaray'da başkan adaylarından Ünal Aysal, sportif başarıyı sürekli hale getirme hedefiyle göreve talip olduklarını ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaklarını söyledi.

Conrad Otel'de gerçekleştirilen Divan Kurulu toplantısında, başkan adaylarından son söz alan isim olan Ünal Aysal, ''14 Mayıs Cumartesi günü kulübümüzün genel kurulu toplanacak ve tarihi bir kongre gerçekleştireceğiz. Tarihi diyorum çünkü tarihte bugüne kadar yaşanmamış olayların ardından, ancak tarihe geçecek bir birlik bütünlükle bu sürecin içinden çıkmak önceliğimizdir'' dedi.
Her Galatasaraylının, içinde bulunduğu karamsar psikolojiden çıkıp, ''Yüreğindeki aslanı'' uyandırma zamanı olduğunu vurgulayan Aysal, ''Buraya kulübün durumunu anlatmaya gelmedim. Dönemimizin yol haritasını anlatmaya ve kulübün yeniden layık olduğu sürekli başarı seviyesine çıkması için hazırladığımız programı ve genel görüşlerimi sunmaya geldim'' ifadelerini kullandı.

''SÜREKLİ SPORTİF BAŞARI İLK HEDEF''

Ünal Aysal, Galatasaray'a gönül vermiş herkesin, takımını Şampiyonlar Ligi'nde büyük kulüplerle mücadele ederken görmek istediğini aktararak, şöyle devam etti:
''Dünya markası takımların maçlarını hangi heyecanla izliyorsalar, takımlarını da aynı heyecanla takip etmek istiyorlar. Bu da tüm Galatasaraylıların hakkı. Rekabet ve başarı ölçüsünde bu kulüplerle yarışma hedefimiz var. Hedefleri yakalayabilmek için bu şerefli ve zor göreve talip oldum. Bu bağlamda, sportif başarıyı sürekli hale getirecek bir Galatasaray modeli ortaya koymak, listemizin en başındadır. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağımızı bildirmek istiyorum. Bu hedefe varmak için öncelikle ekonomik gücümüzü sağlamak, kurumsal yapımızı uluslararası bir modele çevirmek zorunda olduğumuzu biliyoruz. Bunu başaracak güce de sahibiz.''
Florya Metin Oktay Tesisleri'nde disiplinin sağlanması, altyapıyı yeniden yapılandırma, amatör şubeler ile altyapılarını sürekli başarıya taşıyacak bir yapının oluşturulması hedeflerinin olduğunu anlatan Aysal, ''Eski günlerdeki gibi yenilmez armadaları tekrar kuracağız. Bundan emin olun'' dedi

POLAT YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR
Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin 49 yıllık üst hakkının alınmasıyla ilgili anlaşmanın yapıldığını hatırlatan Aysal, bunu başaran Adnan Polat ve yönetimine teşekkür etti.
Stadın açılır kapanır çatısının yapılması konusunda kulübün taahhüdünün bulunduğuna işaret eden Aysal, yönetime gelmeleri halinde bunun gereğini kısa zamanda yapacaklarını belirtti.
Mecidiyeköy ve Riva'daki arazilerin değerlendirilmesiyle ilgili çalışmalara hız vereceklerini anlatan Aysal, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde GSGM'ye ait olan arazi ile irtifak hakkını ellerinde bulundukları araziyi kulübe kazandırıp, gelir getirici projeler için çalışma başlatacaklarını kaydetti.
Ünal Aysal, ayrıca, Galatasaray TV'yi de şifresiz yayın yapacak hale getirip, geliştirmeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ