17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Heyecana ortak olun
01 Mayıs 2011 Pazar 18:26

Heyecana ortak olun

KKTC Telsim aboneleri, Survivor Ünlüler-Gönüllüler’de oy kullanabilecek…

Kuzey Kıbrıs Halkı tarafından beğenilen ve abonelerinin sonucu belirlemede katkı koyacaklarına inandığı kaliteli yarışmalarda, onlara sms ile oy kullanma hakkı sunan KKTC Telsim, Yetenek Sizsiniz yarışmasından sonra “Survivor Ünlüler - Gönüllüler” yarışmasında da abonelerine söz hakkı tanıyor.

 

 

Destek verebileceksiniz

 

Show Tv ekranlarında ilgi ile izlenen, Türkiye’nin ünlü isimleri ile gönüllü maceracılarını bir araya getiren Survivor Ünlüler - Gönüllüler’de, Dominik Cumhuriyeti’nde zorlu hayat şartlarında hayatta kalmak için çaba gösteren yarışmacılara, bundan böyle, KKTC Telsim aboneleri de destek verebilecek.

 

 

Heyecan devam ediyor

 

Dominik Cumhuriyeti’nden yapılan yayınlarda, mücadeleci yapılarıyla dikkat çeken yarışmacıları büyük bir ödül bekliyor. Bir ünlü, iki gönüllünün elendiği yarışmaya devam eden Pascal Nouma, Özge Ulusoy, Nihat Doğan, Asena, Ebru Destan ve Derya Büyükuncu’nun oluşturduğu ünlüler takımının karşısında Taner, Taçmin, Tefik, Ceyda ve Gökhan’ın oluşturduğu gönüllüler takımı bulunuyor.

 

 

2950’ye Kısa Mesaj

 

KKTC Telsim aboneleri, her hafta heyecanın daha da arttığı yarışmada, sadece 1 buçuk TL, 30 Kontör karşılığında 2950’ye mesaj göndererek, destekledikleri yarışmacıların, ‘hayatta kalmalarına’ yardımcı olacak gücü sağlayacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ