22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hamit in zor tercihi
17 Nisan 2011 Pazar 10:03

Hamit 'in zor tercihi

Türkiye’nin yolunu gözlediği Altıntop, Süper Lig için ilk kez ‘renk’ verdi

Yıllardır Türkiye’deki futbolseverlerin kendi takımına gelmesi için dua ettiği Hamit Altıntop, ağzından baklayı kaçırdı.. Daha önce VATAN’a verdiği röportajda “Bu yıl Türkiye’den gelen teklifleri değerlendireceğim” diyen milli yıldız, son olarak sporx’a konuştu ama medyaya yansıyan cümlelerinde isim yoktu..


Hamit, kendisine yöneltilen “Herhalde F.Bahçe’ye gidersin. Şampiyonlar Ligi’nde boy gösterecekler” sorusuna, “F.Bahçe beni istiyor. Tabii ki Şampiyonlar Ligi avantajı var. Fakat bir de yeniden yapılanmaya gidecek G.Saray var. Belki belirli isimlerin etrafında takım kurmayı düşünürler” cevabını verdi.. İşte Hamit’in spox’a verdiği röportajın ilgi çeken kısımları:


‘TAKDİR İSTİYORUM’


“SÜPER Lig’e transferimle ilgili spekülasyon yapılıyor ve bunların bazıları doğru. Şu an Brezilya, yıldızlarını evine getiriyor. Bunun Türkiye’de de olması gayet iyi bir fikir. Benim için mutlaka seçeneklerin arasında. Belki gerçekten Türkiye’de işimi takdir eden bir kulübe gitmek mantıklı olabilir.


MİLLİ takımda kaptanlık sorumluluğu veren olursa, üstlenebilirsiniz. Sorumluluk almak için her maçta görev almanıza ya da kaptan olmanıza gerek yok. Kabul görmelisiniz..


EVLİLİK.. Bu konu annem için önemli bir konu.. Tabii ki eve geldiğim zaman bu konu açılıyor. ‘Artık yaşın geldi, nedir durumlar?’ soruları geliyor. Şu an bu konudan uzağım, annemin beni tedirgin etmesine izin vermiyorum (gülüyor). Ben hayatımda bir kere evlenmek istiyorum. Kolay gibi görünüyor ama esasında bu işler biraz zor..


FRANK Ribery, Türk mantalitesini çok iyi biliyor. Hem İstanbul’daki dönemi, hem de Fransa’daki çevresinden dolayı bu kesinlikle böyle. Belki aramız bu yüzden çok iyi. Onunla Mekke’ye gitmem, annemin fikriydi. Suudi Arabistan’da hazırlık maçı yapmıştık ve annem, ‘Yakınlardaysan gitmelisin’ demişti. Sağolsunlar, Bayern Münih yöneticileri bize bu imkânı tanıdı ve hazırlık maçında tek bir devre oynayıp ardından oraya gidebildik.“

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ