13 Aralık 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Halkımız duyarlı!
13 Nisan 2011 Çarşamba 13:50

Halkımız duyarlı!

Ülke genelinde ‘kanser’le savaşa destek gelemeye devam ediyor

Kanser Haftası etkinliklerle sürüyor. Denekten yapılan açıklamaya göre, bu çerçevede Beyarmudu’nda hafta sonu Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına düzenlenen akşam yemeğinde Beyarmudulu kadınlar derneğe destekte bulundu.


İnci İlparaz ve Fatma Karabulutoğlu önderliğinde hazırlanan akşam yemeğine, Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip de katkı koydu. Yemekte açılış konuşmasını yapan İnci İlparaz’ın ardından konuşma yapan Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail, kanser hastalarına yardım etmeyi görev bilen kadınlara teşekkür etti.İlpaza’ya plaket

Katkıları için İnci İlparaz’a Kocaismail tarafından plaket verilirken, Fatma Karabulutoğlu’na ve Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip’e de onur belgeleri takdim edildi. Ayrıca Türkmenköy, Paşaköy ve Köprülü köylerinden katılarak destek veren kadınlara dernek amblemi laleler verildi.

 Lefke’den destek


Kanser Haftası çerçevesinde bir diğer etkinlik de, Lefke bölgesi Kanser Hastalarına Yardım Derneği Sorumlusu Güney Aktulga tarafından Dome Hotel’de düzenlendi.


Lefke ve çevre halkı bayanlarının katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, canlı müzik eşliğinde yemekler yenildi, piyango çekilişi yapıldı, hediyeler dağıtıldı ve kanser hastaları yararına gelir sağlandı.“Lefkeliler çok duyarlı”

Yemekte konuşan Raziye Kocaismail, Lefke ve çevre halkının kanser hastaları yararına düzenlenen etkinliklere çok duyarlı olduğunu dile getirirken; Kanser Hastalarına Yardım Derneği ile Yakın Doğu Üniversitesi’nin işbirliği içinde başlattıkları tarama kampanyası hakkında da bilgi verdi.

 

3 bin TL bağış

Kocaismail, Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne 3 bin TL bağışta bulunan Yardımsever Kadınlar Birliği Başkanı Talia Başyiğit’e ve Lefke halkına duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti.
Güney Aktulga da konuşmasında, Lefke ve çevre halkına teşekkür etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ