18 Kasım 2017 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Haftanın Hakemleri
06 Mayıs 2011 Cuma 11:00

Haftanın Hakemleri

Haftanın hakemleri şöyle açıklandı:

Yükselme 1’inci Ligi Batı Grubu

Alaniçi Sahası

Alaniçi-Civsil (Tufan Çerçioğlu)

Paşaköy Sahası

Paşaköy-Aydoğan (Utku Hamamcıoğu)

Beyarmudu Sahası

Beyarmudu-Vadili (Emre Öztaşlı)

Kumyalı Sahası

Kumyalı-Dörtyol (Hüseyin Kızmazoğlu)

Dilekkaya Sahası

Dilekkaya-Ergazi (Hakan Muhtaroğlu)

 

Yükselme 2’nci Ligi A Grubu

Tatlısu Seracılar Sahası

Tatlısu Seracılar-Büyükkaya (Hüda Avşaroğlu)

Kaplıca Sahası

Karadeniz 61-Yarköy (Evren Karademir)

Esentepe Stadı

Bahçeli-Arapköy (Ömer Doğru)

 

Yükselme 2’nci Ligi B Grubu

Aygün Sahası

Aygün-Haspolat (Ozan Kel)

Boğaziçi Sahası

Boğaziçi-İskele Trabzon (Serkan Durmaz)

Nergisli Sahası

Geçitkale-Yeniceköy (Emre Çevikdal)

 

Limasol Bankası Kadınlar Ligi

Girne 20 Temmuz Stadı

Akdeniz SB-Ortaköy (Gökhan Mersin)

Cihangir Sahası

Düzova-Gönyeli (Mehmet Erlale)

 

Tamek U-14 Ligi A Grubu

Attila Topaloğlu Sahası

Çetinkaya-Yenicami

 

Tamek U-14 Ligi C Grubu

Gönyeli Stadı

1907 F.Akademisi-Doğan TB

Girne Pia Bella Sahası

Türk Ocağı-Akdeniz SB

 

Tamek U-14 Ligi D Grubu

Mağusa Dr.Fazıl Küçük Stadı

Mağusa TG-Mağusa İY

 

Tamek U-14 Ligi E Grubu

Denizli Sahası

Denizli-Yalova

Güzelyurt Zafer Stadı

Binatlı-Baf Ü.Yurdu

 

8 Mayıs 2011, Pazar

Kuzey Kıbrıs TURKCELL 2’inci Lig Play-Out

Şht.Hüseyin Ruso Stadı

Yalova-Y.Boğaziçi (Serkan Şimşek)

Atatürk Stadı

Çanakkale-Baf Ü.Yurdu (Mehmet Malek)

 

Yükselme 1’inci Ligi Batı Grubu

Pınarbaşı Sahası

Pınarbaşı Ç-Ortaköy (Ali Özer)

Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı

Karşıyaka-Zümrütköy (Ahmet Karaoğulları)

Dikmen Sahası

Dikmen G-Yılmazköy (Kerem Eran)

Kozanköy Sahası

Kozan-Minareliköy (Timur Ercan Bodi)

Alayköy Sahası

Alayköy-Aydınköy M (Hüda Özenen)

 

Yükselme 2’nci Ligi C Grubu

Güvercinlik Sahası

Güvercinlik-Ötüken (Hakan Gök)

Kırıkkale Sahası

Kırıkkale-Çayönü (Ali Meral)

Mağusa Halil Hamza Sahası

Canbulat-Yiğitler (Bilgin Çelik)

 

Yükselme 2’nci Ligi D Grubu

Kalkanlı Sahası

Kalkanlı-Şirinevler (Abdullah Adem)

Serhatköy Sahası

Serhatköy-Yeşilyurt (Hüseyin Eyyüpler)

Atilla Topaloğlu Sahası

Metehan-Gayretköy (Irmak Emin)

 

Tamek U-14 Ligi A Grubu

Attila Topaloğlu Sahası

Hamitköy-K.Kaymaklı

 

Tamek U-14 Ligi B Grubu

Cihangir Sahası

Cihangir-Değirmenlik

Türkmenköy Sahası

Dörtyol-Paşaköy

 

Tamek U-14 Ligi D Grubu

Mağusa Dr.Fazıl Küçük Stadı

Maraş G-Çanakkale

 

Not: Kuzey Kıbrıs Turkcell 1 ve 2’nci Ligi play-out, Yükselme 1 ve 2’nci Lig karşılaşmaları ve Kadınlar Ligi karşılaşmaları saat 16.00’da, Tamek U-14 karşılaşmaları 10.30’da başlayacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ