17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gönüllerince eğlendiler
27 Eylül 2011 Salı 13:03

Gönüllerince eğlendiler

Liderler ve eğitmenlerle farklı gelişen gençler arasındaki ilk buluşma!

Gençlik Dairesinin başlatmış olduğu Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında daireye bağlı liderler ve eğitmenlerle farklı gelişen gençler arasında ilk buluşma gerçekleştirildi.

 

 

Büyük Han’ı gezdiler

 

Tarihi Büyük Han’da buluşan gençler, Büyük Han’ı gezerek birlikte fotoğraf çektirirken, Arasta'da da dükkanları dolaştı.

 

 

Gönüllerince bir gün geçirdiler

 

Gezinin ardından Grand Mardo’nun sponsorluğunda, Dereboyu Mardoda dondurma yiyen gençler gönüllerince doyasıya bir gün geçirdi.

 

 

Gencay Eroğlu da katıldı

 

Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu da, Liderler, eğitmenler ve farklı gelişen gençlerle buluşurken, aralarında birbirinden güzel sohbetler ve tatlı şakalaşmalar yaşandı.

 

 

Aileler teşekkür etti

 

Farklı gelişen gençler, mutlu bir gün geçirirken, ailelerde çocuklarına sağlanan imkandan dolayı Gençlik Dairesine ve projeye katkı koyan gençlere teşekkür etti.

 

 

Eroğlu: Ülkedeki tüm gençler eşit

 

Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu, ülkedeki tüm gençlerin eşit olduğunu ve kendilerine eşit haklar verilmesi gerektiğini söyleyerek, buluşmanın çok keyifli geçtiğini ve farklı gelişen gençlerin gittikleri her mekanda güzel sohbetlerle vakit geçirdiğini söyledi.

 

 

“Etkinlikler sürecek”

 

Gün boyunca şarkılarla, türkülerle yalansız gerçek sevginin olduğu ilişkilerin yaşandığını belirten Eroğlu, lider ve eğitmenlerine projeye koydukları katkıdan dolayı teşekkür ederek, böylesi etkinliklerin süreceğini vurguladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ