14 Aralık 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gol makinesi Kaymaklı’da
26 Eylül 2013 Perşembe 09:00

Gol makinesi Kaymaklı’da

Şampiyonluk adaylarından Küçük Kaymaklı sezon başından beri kadrosuna katmak için uğraş verdiği Çetinkaya’nın golcüsü Esin Sonay ile el sıkıştı

 K-PET Süper Liginin şampiyonluktaki en büyük adaylarından olan Küçük Kaymaklı bu sezon yaptığı flaş transferlere bugün bir yenisini daha ekledi.

           

Dün sona eren ara transferin bitmesine dakikalar kala Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu merkez binasına gelen Esin Sonay kendisini bu sezon için Kaymaklı’lı yapan imzayı attı.

           

İmza töreninden sonra Federasyon Binasında basına kısa birer açıklama yapan Küçük Kaymaklı yöneticisi Savaş Atakan ile Esin Sonay transferin nasıl geliştiğinin bilgilerini verdi. Savaş Atakan Esin transferi için ilk görüşmelere 24 Eylül akşamı 21.00’de başladıklarını ve Çetinkaya kulübü ile dün saat 16.00’da anlaşmaya vardıklarını söyledi. Atakan, Esin ile de kulübünden izin aldıktan sonra görüştüklerini ve yaklaşık yarım saat içerisinde anlaştıklarını belirtti. Kaymaklı’nın yeni golcüsü Esin Sonay ise hedefinin şampiyonluğa oynayan bir takımda futbol oynamak olduğunu söyledi ve Çetinkaya malum sebeplerden dolayı bu sezon şampiyonluk için oynamayacak bu sebeple Haziran ayı içerisinde de transferim için girişimler oldu ancak kısmet bu gündü şeklinde konuştu  “Çetinkaya’da iki sezon şampiyonluk yaşadım inşallah  Küçük Kaymaklı’da da on iki sezon şampiyonluk yaşarım dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ