23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Göçmen’de Ulupınar görevde
06 Mayıs 2011 Cuma 11:00

Göçmen’de Ulupınar görevde

Kulüp Başkanlığına tek aday olan Ramadan Ulupınar üyelerden onay alırken,Aslan Bıçaklı’nın Fahri Başkanlığı’nın yanı sıra Federasyon Temsilciliği de üyelerden onay aldı.

Başkent ekiplerinden Göçmenköy’de dün akşam yapılan Olağan Genel Kurul’da başkanlığa tek aday olan Ramadan Ulupınar üyelerin onayını alarak başkan seçildi.
Kulüp lokalinde saat: 19.30’da yapılan Genel Kurul’da Fahri Başkan Aslan Bıçaklı üyelerin onayı ile Divan Başkanlığını yürüttü.
Faaliyet ve Mali Raporların okunup onaylanmasının ardından Ramadan Ulupınar başkanlığındaki Yönetim Kurulu,Genel Kurul Üyelerinin onayına sunuldu ve oybirliği ile onaylandı.

Bıçaklı : “Centilmenlikten şaşmayalım”

Genel Kurul’da üyelere hitap eden eski başkanlardan Aslan Bıçaklı,çok büyük bir başarı gösterip birinci lige yükselen takıma başarılar diledi.
Göçmenköy’ün Genç takımının da A Takımın gösterdiği başarıyı gösterdiğini,kıl payı şampiyonluğu kaçırdığını söyleyen Aslan Bıçaklı,camianın birlik olup yeni seçilen başkan ve yönetime desteğini sürdürmesini istedi.
Birinci ligde mücadele edecek olan takımın centilmenlikten şaşmamasını isteyen Aslan Bıçaklı,Göçmenköy’de enbüyük başarının centilmenlik olduğunu vurguladı.

Karataş : “Yeni yönetime desteğim sürecek”

Yeni yönetimin seçilmesinin ardından söz alan eski kulüp başkanı Ersan Karataş, görev yaptığı iki yıl boyunca kendisine destek olan herkese teşekkür etti.
Karataş, göreve yeni seçilen yönetime kendisinin de elinden gelen hertürlü desteği vereceğini söyleyen Karataş, camiadan da ayni desteği yeni yönetime göstermesini istedi.

Ulupınar : “Bayrağı daha ileriye taşıyacağız”

Genel Kurul’un son bölümünde söz alan Göçmenköy’ün yeni başkanı Ramadan Ulupınar,Ersan Karataş ve yönetimiden aldıkları bayrağı daha ileriye taşımak için çalışacaklarını söyledi.
Ramadan Ulupınar başkanlığında görev yapacak olan yönetim kurulu’nda;
Ortaç Çetiner,Gürşat Şemmedi,Hayati Öztunç,Hüseyin Ormanlı,Ramadan Hamidi,Mehmet Şahoğlu,Amaç Arnavutoğlu,Mustafa Hızlıer,Tansel Nor ve Kemal Özekmekçi görev yapacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ