17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Gençlik adına çalışıyoruz”
04 Mayıs 2011 Çarşamba 16:00

“Gençlik adına çalışıyoruz”

Vücut geliştirme sporcusu Mevsimler, Eroğlu'nu ziyaret etti

KKTC’deki Vücut Geliştirme Yarışmasında birinci gelen Meter Mevsimler, Türkiye’de katılarak vücut geliştirme ve fitness şampiyonasında aldığı üçüncülüğün ardından Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu’nu ziyaret etti.

 

 

Mevsimler: İlk kez yarıştım

 

Türkiye’de, KKTC’yi gururla temsil ettiğini ve üçüncülük aldığını belirten Mevsimler, fitness sıkletinde ilk kez yarıştığını ve aldığı dereceden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

 

Türkiye’nin en büyük dergilerinde Mayıs ve Haziran aylarında kendisine yer verileceğini de belirten Mevsimler, bu olayların ülke ve kendi adına mutluluk verici olduğunu kaydetti.

 

 

Eroğlu: Sporcunun yanındayız

 

Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu ise, sporun ve sporcunun yanında olduklarını ve ellerinden gelen desteği vereceklerini söyleyerek, başarılı sporcu Mevsimler’i tebrik etti.

 

 

“Tanıtım önemli”

 

KKTC’yi gerek Türkiye’de gerekse de diğer dünya ülkelerinde temsil ederek tanıtmanın önemine değinen Eroğlu, Mevsimler’e de bu yönde destek olacaklarını söyledi.

 

Eroğlu, gençlik adına çalıştıklarını ve gençlerin gösterdiği başarılarla gurur duyduğunu vurgulayarak, tüm çalışmalarının bu yönde süreceğini dile getirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ