18 Kasım 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gençlerle muhteşem gece
07 Mayıs 2011 Cumartesi 12:19

Gençlerle muhteşem gece

Birbirinden güzel gösterileriyle velilerinin karşısına çıktılar…

Ayşe BULUT

 

Erenköy Lisesi yılsonu müsamere etkinliği önceki gece Yenierenköy Kültür Sarayı’nda gerçekleştirildi. Liseli gençler, öğretmenleriyle birlikte yıl boyunca hazırladıkları programları sunduğu gecede velilerden büyük alkış aldı.

 

Koroda birbirinden güzel şarkıların seslendirildiği, halk dansları ekiplerinin yöresel oyunları sunduğu gecede dans, parodi, skeçlerle sahnede olmanın heyecanını yaşadı.

 

Erenköy Lisesi müsamere gecesine; İskele Kaymakamı Bünyamin Merhametsiz, bölge muhtarları, Dipkarpaz, Yeni Erenköy ve Şehit Menteş Zorba İlkokulu müdürleri, Erenköy Lisesi Müdürü Betül Yıkıcı ve Okul Aile Birliği Başkanı Biray Hamzaoğulları katıldı.

 

Saygı duruşu, İstiklal Marşı ile başlayan gecede, Erenköy Lisesi Müdürü Betül Yıkıcı da bir konuşma yaptı.

 

 

12’nci sınıfların büyük başarısı

 

Yıkıcı, 2010-2011 öğretim yılını bitirmek üzere olduklarını ve öğrencilerin başarılarını dile getirdi. Yıkıcı, 12 sınıfların YGS sınavlarında %80 sınavı kazanmış ve LYS sınavına girmeye hak kazandığını da dile getirdi.

 

Yıkıcı, Erenköy Lisesi’nin, Liseler Yarışıyor Yarışması’nda üçüncü turda Türk Maarif Koleji ve Bülent Ecevit Anadolu Liseleriyle yarışacağını belirten Yıkıcı, okulun ayrıca sanatsal etkinliklere de değer verdiklerini, bu yıl okulda bir orkestra kurduklarını ve BRT’ye davet edildiklerini sözlerine ekledi. Gençlerin dans, müzik, bilgi yarışması, spor ve birçok etkinlikte başarılı olduğunu ifade eden Betül Yıkıcı, kendilerine yardım ve destekte bulunan Yenierenköy Belediyesi başta olmak üzere kurum ve kuruluşlara teşekkür edildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ