23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gelir, çocuklara bağışlandı
06 Mayıs 2011 Cuma 11:00

Gelir, çocuklara bağışlandı

2. Lefkoşa Müzik Günleri'nde sahne alan solistler çocukları sevindirdi!

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) tarafından, düzenlenen 2. Lefkoşa Müzik Günleri önceki gece gerçekleştirilen Solistler Konseri ile sona erdi.

Lefkoşa Belediye Oda Orkestrası Şefi Can Sözen ile konuk Şef İlkay İdris’in, yönetiminde gerçekleşen konserde konuk solistler Soyhan Bilgeer ile Olga Matiuc seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılarla izleyicilerin büyük beğenisini topladı.

 

Gelir çocuklara bağışlandı

 

Önceki gece Saat 20.30’da Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konserden elde edilen gelir Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağışlandı.

Gecenin sonunda konuya dair açıklamalarda bulunan Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu Başkanı Ayşe Coşar, başta LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları olmak üzere, Lefkoşa Belediye Oda Orkestrası Şefi Can Sözen’e kurumlarına yaptıkları destekden dolayı teşekkür etti.

 

“Yararlı bireyler yetiştirmek için çalışıyoruz”

Kıbrıs Türk Çocuk Esirgeme Kurumu’nun, çocukların hem kendilerine, hem topluma hem de ailelerine yararlı bireyler olarak yetişmeleri için çalıştığını belirten Coşar, LTB’nin bu çalışmalarında kurumlarına katkı koymasının mutluluk verici olduğunu söyledi.

 

“Diğer belediyelere örnek olsun”

Coşar ayrıca bu tür etkinliklerin diğer belediyelere örnek olması temenlisinde de bulundu.

Gecede ayrıca Lefkoşa Belediye Oda Orkestrası Şefi Can Sözen tarafından konuk solistler Soyhan Bilgeer ile Olga Matiuc’a katılım belgesi verildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ