19 Ekim 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Geleceğin kalbi olmak”
28 Nisan 2011 Perşembe 14:13

“Geleceğin kalbi olmak”

KKTCELL Genel Müdürü Fellahoğlu, temel felsefelerini açıkladı:

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Dağhan Fellahoğlu, abonelerine "daha fazla hayat yaşatmak" adına yeni bir dönemin kapılarını araladıklarını belirterek, "Kuzey Kıbrıs Turkcell alışılmış liderlerin aksine, yaptıkları ile yetinmeyen, hep daha iyinin, daha yeninin, daha kalitelinin, daha teknolojiğin olduğunu bilen ve onun peşine düşen bir markadır" dedi.


Fellahoğlu, "geleceğin kalbi olmak" üzerine yoğunlaştıklarının altını çizerek, "Müşterilerimiz nerede olurlarsa olsunlar, ister evde, ister işte, ister yolda, ne zaman ve nasıl isterlerse, bağlantıda kalmaları için, her zaman hizmetlerinde olmayı kendimize ilke edindik" şeklinde konuştu.

 Neden ‘daha’?..

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Dağhan Fellahoğlu, "yeni dönem"e yönelik düşüncelerini medyayla paylaştı.


Kuzey Kıbrıs Turkcell’i rekabetten bir adım yukarı taşıyan, abonelerine kendilerini farklı hissettiren bir kavram olarak "daha"yı seçtiklerini anlatan Dağhan Fellahoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Yenilikçiliği, katma değerleri, artırmayı, çoğalmayı, büyümeyi, kendi içinde barındıran, taşıyan bir kavram… Abonelerimiz, daha fazla hayatı yaşadıkça, bunu çok daha yakından hissedecektir. Daha kavramı, Kuzey Kıbrıs Turkcell’i karşılaştırılabilir olmaktan çıkaracak. Ne olursa olsun, Kuzey Kıbrıs Turkcell’de her zaman daha fazlası olacak. "

 

Kesintisiz konuşma özgürlüğü


Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Dağhan Fellahoğlu, "daha fazla hayat" hedeflerini şöyle açıkladı:


"Gidebildiği her yerden rahat rahat, kesintisiz konuşabilme özgürlüğünü yaşayanlar için ‘daha fazla kapsama’ demek. Uzaklardaki sevdikleri ile dilediği yerden bağlantı kurabilenler için ‘daha fazla aşk’ demek... Bağlantısı kopmadan, müşterileri ile konuşabilen, e maillerini gönderebilen iş adamı için ‘daha fazla kazanç’ demek. Bulunduğu her yerden bağlanmak, müzik dinlemek, sosyal ağlarını kontrol etmek isteyenler için, ‘daha fazla eğlence’ demek... Bir destek bulsam, daha fazla okusam, daha fazla spor yapsam, ülkeme madalyalar getirsem diyenler için ‘daha fazla destek’ demek... Her şeye hızla ulaşayım, ilk öğrenen ben olayım diyenler için ‘daha fazla bilgi’ demek... Kuzey Kıbrıs Turkcell’in iletişim kalitesini bilenler ve yaşayanlar için ‘Kuzey Kıbrıs Turkcell’le Hayat Daha Fazla Hayat’ demek..."

 


4 ana odak


Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Dağhan Fellahoğlu, bundan sonra Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterilerine 4 ana odak ile ‘daha fazla’ hayatı sunacaklarını ifade ederek, bu odakları da "teknoloji, hizmet, avantaj ve destek" olarak özetledi.


Daha yeni teknolojilere, daha fazla yatırımla, daha kaliteli ve daha hızlı iletişim sunarak "teknoloji"deki farklarını anlatan Fellahoğlu, "Daha yaygın ve eğitimli hizmet ekibiyle, daha iyi tanıyıp daha iyi çözümler, daha iyi hizmetler sunarak, hizmet farkını da öne çıkaracağız" dedi.
Daha fazla avantajın da kendileri için son derece önemli olduğunu belirten Fellahoğlu, "Büyük Turkcell ailesinin gücünü kullanarak, Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler için daha cazip ve daha çeşitli teklifler sunarak, daha fazla avantaj sağlama özelliğimizi çok daha ileriye taşıyacağız" şeklinde konuştu.
 


Daha fazla destek

 

"Daha güzel bir Kuzey Kıbrıs, gençlerimize daha iyi bir gelecek için kalıcı ve sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleri üstlenerek, daha fazla destek olacağız" diyen Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Dağhan Fellahoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:


"Kıbrıs’ta en fazla aboneye ve en üstün teknolojik altyapıya sahip, Kıbrıs’a en fazla yatırımı yapan ve sosyal sorumluluk projeleri ile Kıbrıs’ın gelişimine en fazla destek veren bir tek Kuzey Kıbrıs Turkcell var. Tüm bunları eksiksiz yapabildiğimiz ve sadece ‘daha fazla hayat’ ı biz diyebileceğimiz için ve rekabet ne derse desin her zaman onlardan önde olacağımız için, Kuzey KıbrısTurkcell’le hayat, daha fazla hayat..."

 

 

Adaya yoğunlaştık

 

Fellahoğlu, yeni kampanya duyurularının yoğun ilgi gördüğünü de sözlerine ekleyerek, "İnsanlarn, kendilerinden bir parça bulduğu zaman, paylaşımlarınız reklam olmaktan çıkıyor, bir başka samimiyet yaratıyor. Adaya yoğunlaştık, gerçek ve yaşanmış öykülerden yola çıktık. Kampanyalarımızın iletişiminde kullanılan görseller, tümü adamızda çekilmiş profesyonel fotoğraflardır, metinlerimiz de yaşanmış hayat hikayeleridir, insanımızın hayatlarında yarattığımız gerçek değerlerdir" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ