18 Ekim 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Geberit seminerle birlikte geldi
10 Mayıs 2011 Salı 10:54

Geberit seminerle birlikte geldi

130 yıllık maziye sahip ve inşat sektöründe sıhhi tesisat ve armatürde önemli yere sahip olan Geberit ürünleri artık Kıbrıs’ta…

KKTC, İnşaat Malzemeleri sektörünün önemli bir ayağını teşkil eden sıhhi tesisat ve armatürde bir dünya markasıyla daha tanıştı.

Sektörde 20’nci yılını dolduran Cahit Necipoğlu, Türkiye ve dünyanın birçok ünlü markalarının yer aldığı ürün yelpazesine İsvicre’nin dünya inşaat sektöründe önemli bir kabul gören Geberit’i  de ekledi.

Sıhhi Tesisat ve boru döşeme alanlarında 130 yıllık maziye sahip, İsviçre’den sonra 1976 yılından itibaren ABD ve ardından Almanya, Fransa, Avusturya, Kanada, Uzakdoğu üretim tesisleri, 70 ülkede satış temsilcilikleri bulunan Geberıt, Kuzey Kıbrıs’a gelişini iki günlük bir eğitim semineri düzenledi.

Mimarlar, mühendisler ve tesisatçılar

Geberit’in Kuzey Kıbrıs Temsilciliğini üstlenen Cahit Necipoğlu Ltd. Girne The Colony Hotel’de iki gün süreyle firma ve ürünlerle ilgili tanıtım ve bilgilendirme seminerleri gerçekleştirdi. Geberıt firmasının uzmanları, ilk gün ülkemiz mimar ve mühendisleri, ikinci gün de tesisatcılarına ürünlerle ilgili interaktif seminerler verdiler.

The Colony Hotel Seminer Salonunda verilen ilk gün 90 mimar-mühendis ve öğretim görevlisi, ikinci gün 110 tesisat teknisyeninin katıldığı, kokteyl ve yemek düzeninde devam eden Geberıt tanıtım seminerlerinin açılışında konuşan Cahit Necipoğlu Ltd. direktörü Gökhan Necipoğlu, ülke ekonomisine paralel inşaat ve emlak sektöründeki daralmaya aldırmadan yeni yatırımlarla tüketiciye yüksek teknoloji ve kaliteye yönelik seçenekler sunduklarını söyledi.  Yüksek kalitedeki ürünleri kusursuz servis hizmetiyle sunmayı sürdüreceklerini de belirten Necipoğlu, halktan aldıkları sonsuz güvenle,  ulaştıkları 22’nci yılda, sektöründe çıtayı hep yüksekte tutacaklarını söyledi. Necipoğlu, sınır ötesi rekabette de dik durmaya devam edeceklerini vurguladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ