16 Aralık 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
FOGEM yeniden sahnede
08 Nisan 2011 Cuma 14:56

FOGEM yeniden sahnede

Bu kez dernekler ve Özel Eğitim Vakfı için sahne alıyor

Lefkoşa Folklor ve Gençlik Merkezi (FOGEM), Kanser Hastalarına Yardım Derneği, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği ile Özel Eğitim Vakfı için 26 ve 27 Şubat 2011 tarihinde sahnelediği FOGEM 2011’i yeniden sahneliyor.

 

Şubat ayında sahnelenen ve iki bin kişinin izlediği gösteri, bu akşam Girne Amerikan Üniversitesi Sepctrum Hall ve Kongre Merkezi’nde yeniden sahnelenecek.

 

Gösterinin yapılacağı GAÜ Sepctrum Hall ve Kongre Merkezi’nde bir basın toplantısı düzenleyen dernek ve vakıf yetkilileri, gösteriyle ilgili bilgi verdi.

 

“Amaç 3 bin seyirciye ulaşmak”

 

FOGEM Başkanı Salahi Döşemeci, Lefkoşa’da şubat ayında iki gece üst üste yapılan şölene halkın büyük bir ilgi gösterdiğini tekrarladı.

 

YDÜ Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen gösterileri iki bin kişinin izlediğini ve birçok seyircinin ise kapıdan geri dönmek zorunda kaldığına dikkat çeken Döşemeci, bu kadar seyircinin ilgilisi ve geri dönen yüzlerce seyirciyi dikkata alarak gösteriyi bu kez Girne’de, GAÜ Sepctrum Hall ve Kongre Merkezi’nde yeniden sahneleme kararı aldıklarını belirtti.

 

“Tüm halkı bekliyoruz”

 

Yine tüm gelirin Kanser Hastalarına Yardım Derneği, Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği ile Özel Eğitim Vakfı’na bırakılacağını yenileyen Döşemeci, hedefin toplamda 3 bin seyirci olduğunu söyledi. Bu hedefin sahneye çıkacak olan FOGEM dansçılarını da ayrıca heyecanlandırdığını kaydeden Döşemeci, halkı bu gösteriye beklediklerini belirtti.

 

“Örnek olacağız”

 

Dernek Başkanı Döşemeci, toplumdaki dayanışma duygusun gelişmesine katkı koyan bu tip sosyal sorumluluk projelerinin diğer dernek, kurum ve kuruluşlara da örnek olacağına inandıklarını söyledi.

 

Bilet satışlarımızın devam etmekte olduğunu kaydeden Döşemeci, biletleri tüm derenek va vakıf merkezlerinden ayrıca gösteri gecesi kapıdan alınabileceğini kaydet. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ