18 Kasım 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Flower artık Lefkoşa’da
08 Mayıs 2011 Pazar 13:02

Flower artık Lefkoşa’da

Flower, Kuzey Kıbrıs’taki ilk mağazasını Dereboyu’nda açtı

Türkiye’nin önde gelen ayakkabı markası Flower, Kuzey Kıbrıs’taki ilk mağazasını Lefkoşa Dereboyu’nda açtı. Flower Lefkoşa mağazası direktörleri Burcu Kurtdereli ve Celyan Irgatoğlu’nun işletmeciliğini üstlendiği işyerinin açılışı geçtiğimiz Cuma günü Meclis Başkanı Hasan Bozer, Maliye Bakanı Ersin Tatar ve Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Cemal Bulutoğluları’nın katılımıyla yapıldı. Angelo Ajans mankenlerinin açılışta Flower marka ürünleri tanıttığı defile ile renklenen organizasyonun sunuculuğunu Seniha Kanatlı yaptı.

 

Tatar: Dereboyu marka cenneti oldu

Açılış öncesinde Maliye Bakanı Ersin Tatar yaptığı konuşmada artık vatandaşların İstanbul’a gitmesine gerek kalmadığını ve Dereboyu’nun sürekli açılan marka ürünler satan mağazalarla adeta bir marka cenneti olduğunu dile getirdi. Art arda özel teşebbüse ait mağazaların açılmasını görmektren büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Tatar, ülkemizde genç yatrımcıların bu işyerlerini açmasının da ayrı bir güzellik olduğunu kaydetti.

 

Bulutoğluları: Önemli olan ülke ekonomisine katkı yapmak

LTB Başkanı Bulutoğluları da özel sektöre destek konusuna değinerek Kuzey Kıbrıs’ta yeni kuşak genç girişimcilerin yetişmeye başlamasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bulutoğluları, “Özel sektöre yıllarımı vermiş bir işadamı olarak yeni girişimci arkadaşları ülke piyasasında işyeri açarken görmek beni gururlandırıyor. İşyerinin küçük ya da büyük ölçekli olması önemli değil. Önemli olan ülke ekonomisine katkı yapmaktır. Ülkemiz ancak bu şekilde kalkınabilir. O yüzden genç arkadaşları özel sektöre yatırım yaptıkları için bir kez daha kutlamak istiyorum” dedi.

 

Bozer:

Meclis Başkanı Bozer ise, siyasilerin açılışlara katılımı konusunda kendisine bazı eleştiriler gelmesine rağmen kendilerinin insanların olduğu her yerde olmaya devam edeceklerini belirterek bu tür yatırımların ülkemiz adına önemli girişimler olduğuna dikkat çekti. Dünya standartlarında bir yaşamı Kuzey Kıbrıs’ta yaratmak için uğraştıklarını dile getiren Bozer, dünya ve Türkiye’nin önemli markalarının Lefkoşa’da açılmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ