10 Aralık 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Festivalin adı Rock’n Cyprus
18 Eylül 2013 Çarşamba 12:34

Festivalin adı Rock’n Cyprus

Ülkemizde ilk defa düzenlenecek rock festivali yaza da son noktayı koyacak

Eğlence dünyası ülkemizde ilk kez Opel ve Nethouse ana sponsorluğunda gerçekleşecek Rock’n Cyprus ile 2013 yazına veda etmeye hazırlanıyor.

“Trafik Kazalarına Dur Diyelim” sloganı ile trafik kuralları ile ilgili farkındalık da yaratacak Opel ve Nethouse ana sponsorluğunda gerçekleşecek Rock’n Cyprus müzik festivalinde Türkiye ve KKTC’nin önde gelen Rock grupları ve sanatçıları sahne alacak.

 

İlk Rock Festivali

Jasmine Court Hotel Green Garden’da 29 Eylül 2013 Pazar günü düzenlenecek Rock’n Cyprus, KKTC’nin ilk Rock festivali olama özelliği taşırken festivalde Mor ve Ötesi, Manga, Pinhani, Grup Frekans ve  Fikri Karayel sahne alacak. DJ Umut Özsoy’un da setleri ile performans sergileyeceği Rock’n Cyprus’ta ilk sahneyi saat 16.00’da Fikri Karayel alırken festival 23.00 da sahne alacak Mor ve Ötesi konseri ile sona erecek.

 

5 grup sahne alacak

Minik müzikseverler için oyun alanları ve çeşitli standların da yer alacağı Rock’n Cyprus Rock Festivalinde kapılar 15.30’da açılırken rock severler sırası ile Fikri Karayel, Grup Frekans, Pinhani, Manga ile Mor ve Ötesi’nin sahne alması ile 5 farklı konseri izleme fırsatı yakalayacak. Konser aralarında ise festival DJ Umut Özsoy’un performanslarına sahne olacak.

Rock severler Rock’n Cyprus bilet satış rezervasyonları, ulaşım, program detayları ve diğer etkinlikler ile ilgili detaylı bilgiye www.rockncyprus.net  web adresinden ulaşabilecekler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ