15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Festival sergiyle renklenecek
19 Nisan 2011 Salı 10:35

Festival sergiyle renklenecek

Girne'deki festivalde fotoğraf yarışması ve sergisi düzenleniyor

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) tarafından ilk kez düzenlenen ve Girne Belediyesi ile bölge otelleri, sivil toplum örgütleri, kurum ve kuruluşların destek verdiği 1. Girne Turizm ve Kültür Festivalinde fotoğraf yarışması ve sergisi düzenleniyor.

 

331 fotoğraf yarışacak

 

Yabani Çiçekler ve Yaban Hayat, Tarihi Yerler ve En İyi Girne ana başlığı altında 3 farklı kategoride 331 fotoğrafın jüri tarafından değerlendirildiği Girne ve Turizm temalı fotoğraf sergisi GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi Karmi Kampüs Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall’de yarın saat 12.00’de gerçekleşecek.

 

Sonuçlar 21 Nisan’da

 

Fotoğraf sanatçısı ve karikatürist Musa Kayra, fotoğraf sanatçısı Buket Özatay ile GAÜ öğretim görevlisi ve fotoğraf sanatçısı Hikmet Uluçam tarafından oluşturulan jüri tarafından ödüle layık görülen eserler ise 21 Nisan 2011 Perşembe günü saat 15.00’te GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi Karmi Kampüs Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall’de gerçekleşecek festival kapanış töreninde açıklanacak.

 

Halka açık olacak

 

GAÜ İletişim Fakültesi ile Mimarlık Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi fotoğrafçılık ve görsel sanatlar dersleri kapsamında ders hocaları Dr. Ümmü Bayraktar, İzlem Ali Kanlı, Feriha Dikmen ve Hikmet Uluçam’ın katkıları ile GAÜ öğrencilerinden de yoğun ilgi gören Girne ve turizm temalı fotoğraf sergisi halka açık olacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ