19 Kasım 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Federasyona siyah çelenk
03 Mayıs 2011 Salı 16:59

Federasyona siyah çelenk

Lefkeli STK'lar, KTFF İdari Amiri Çiftçi'ye siyah çelenk ve muhtıra verdi

Lefke’de faaliyet gösteren 14 Sivil Toplum Örgütü, Urcan Vangöl Federasyon Kupası’nda Lefke Türk Spor Kulübüne verdiği cezalar nedeniyle KTFF’ye bir muhtıra ve siyah çelenk verildi.

 

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu’na verilmek üzere dün saat 16.30’da Futbol Federasyonu’na gelen heyet Federasyon Başkanı Hasan Sertoğlu’nun müsait olmaması nedeniyle hazırladıkları Muhtıra ve Siyah Çelenk’i KTFF İdare Amiri Mertan Çiftçi’ye verdi.

 

Muhtıra ve Çelenk vermek için Futbol Federasyonu’na gelen heyet adına konuşan Barış Burcu, Lefke Kulübü’ne yapılan haksızlıktan dolayı rahatsız olan Lefke Bölgesi Sivil Toplum Örgütleri’nin hazırladığı muhtıra ile birlikte siyah çelenk’i federasyon yetkililerine vereceklerini ve yapılan hatanın düzeltilmesinin takipçisi olacaklarını söyledi.

 

Lefke’de faaliyet gösteren Sivil Toplum Örgütleri’nin aldığı karar doğrultusunda Lefke Takımı’na 1972 yılında kazanılan Şampiyonluk Kupası’nın benzerinin verilmesini kararlaştırdığını söyleyen Burcu konuşmasının ardından Siyah Çelenk ve Muhtıra’yı KTFF İdare Amiri Mertan Çiftçi’ye telsim etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ