19 Ekim 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Federasyon tesis hazırlığında
27 Nisan 2011 Çarşamba 14:09

Federasyon tesis hazırlığında

Bakan Çavuşoğlu'ndan futbol için kamp tesisi için yer talep edildi

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu yönetim Kurulu İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu’nu ziyaret ederek Futbol Federasyonu’nun yapmayı planladığı Kamp Tesisi için yer istedi.

 

Hasan Sertoğlu başkanlığındaki Futbol Federasyonu yönetiminin İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlunu ziyaretinde Federasyonun yapmayı planladığı kamp tesisi için yer istedi.

 

Sertoğlu ziyarette yaptığı konuşmada Nazım Çavuşoğlu’nun Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığı döneminde bu fikri birlikte projelendirdiklerini belirterek “fikri verdiniz şimdi yer istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Sertoğlu Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun ülkedeki en eski federasyon olduğunu ve futbolun da en popüler dal olduğunu belirterek “malesef federasyonumuzun bir tesisi bulunmamaktadır. Bu nedenle bir proje hazırladık. Bu projeyi uygulayabileceğimiz uygun bir arazi için sizden destek istiyoruz” dedi.

 

İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu ise yaptığı konuşmada kabulden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “fikri verdik yeri de vermek boynumuzun borcu” dedi. Çavuşoğlu gerekli incelemenin yapılmasını ve uygun arazilerin birlikte değerlendirilmesi için çalışma başlatacaklarını belirterek projenin hayata geçmesiyle Ülke gençliğinin kazanacağını kaydetti. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ