16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Evliya şampiyon
18 Nisan 2011 Pazartesi 10:08

Evliya şampiyon

KTSYD Masa Tenisi Turnuvası, cumartesi günü yapıldı

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği ile Masa Tenisi Federasyonu işbirliğinde organize edilen KTSYD Masa Tenisi Turnuvası Cumartesi günü yapıldı. Turnuvada Mustafa Evliya şampiyon oldu.

 

Masa Tenisi Federasyonu salonunda gerçekleştirilen Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Masa Tenisi Turnuvası’na 12 spor yazarı katıldı.

 

Tunruva sonunda Mustafa Evliya şampiyon olurken Engin Arca ikinci Soydan Sakallı ile Hüseyin Köprülü de üçüncülüğü paylaştı.

 

Maçlar sonunda dereceye girenlere ödülleri Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Yusuf Karayusufoğlu, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz ve turnuvanın sponsoru Sport line direktörü Aşkın Demiray tarafından verildi.

 

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Başkanı Ogün Genç Kaçmaz turnuvada yaptığı konuşmada üyeler arasıda bu tür sportif etkinlikleri zaman zaman düzenlediklerini belirterek masa tenisi turnuvasını geleneksel hale getirmek istediklerini kaydetti.

 

Masa tenisi federasyonu başkanı Yusuf Karayusufoğlu ise spor yazarlarının futbol dışındaki sporlara daha çok ilgi göstermesini dileyerek bundan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

Sponsor firma direktörü ve masa tenisi antrenörü Aşkın Demiray ise basının kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek böyle bir organizasyona sponsorluk yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ