16 Kasım 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eski sevgiliyi egale edin
10 Ağustos 2012 Cuma 14:48

Eski sevgiliyi egale edin

Sevgilinizin eski sevgilisini, hayatınızdan çıkarın

Tam sonunda sevip seviliyorum mutluyum diye düşünüp birlikte aşk şarkıları söylemeye başlarken o da ne? Eski sevgilisi hayat sahnenize girmeye çalışıyor! Sevgilinizi durmadan arıyor, telesekreterine acıklı mesajlar bırakıyor, araya arkadaşlarını sokuyor, kapısının önünde bekliyor, naylon intiharlar düzenliyor; yapıyor da yapıyor...

Siz mi? Ne olacak, paranoyalar üretip; sevgilinizi her gördüğünüzde sanki onu son görüşünüzmüş gibi ona içli içli bakıyorsunuz. Ortada fol ya da yumurta yokken; eski günlerinizi, ilk çıkmanızı, ilk sevişmenizi, minibüs tren gibi abuk yerlerde bile hatırlayıp ağlıyorsunuz. Siz ne yapıyorsunuz? O kadar kolay mı yani?Gücünüzü ispatlayın!

İlk olarak sevgilinize içiniz içinizi yese de, hatta tırnak yeme gibi önceden sahip olmadığınız tikler geliştirseniz de; bu durumla başa çıkabileceğinizi ve güçlü olduğunuzu önemsemez tavırlarınızla ispatlayın. Önemsemez dediysek, eski sevgilisiyle ölüm kalım bile olsa görüşmemesi ve onun artık adı üstünde "eski sevgili" olduğu konusunda otoritenizi göstermeyi sakın unutmayın.

Ne var bunda şaşıracak? Pekala olursunuz, yeter ki; araştırmacı ruhunuzu devreye sokun. Her insanın için de bir Herkül Poirot gizlidir inanın. Eski sevgiliyi tanıyan bir ortak arkadaş size bu konuda yardımcı olabilir. Onun sevgilinizi çıldırtan hatta ayrılmalarına neden olan davranışlarıyla ilgili detayları iyice öğrenin. Onun hatalarının farkına varın ve aksine davranın. Mesela o sevgilinizle birlikte olduğu zamanlarda çok baskıcı ve dırdırcı davranıyorsa, siz de onun tam tersi şekilde davranın ki; sevgiliniz sizin kıymetinizi anlasın. Melek olun!GURURSUZ VE YAPIŞKAN

Eğer sevgilinizin kafasının etini yiyecek kadar arayıp ona telesekreter mesajları bırakıyorsa aynen "bu kadın ne kadar gurursuz ve yapışkan böyle" deyin. Kendi hayatını yeniden kuramayacak kadar aciz ve onun sevgilinizin başına dert olmaktan başka bir işe yaramadığını da ekleyin! Bu arada unutmayın; baskın basanındır! Siz de durmadan sevgilinizin telesekreterine ya da cep telefonuna onu sevdiğinize dair mesajlar bırakın.

Mutluluğunuzu gölgeleyen o kadının nerede oturduğunu, nerelere takıldığını öğrenin. Sonra da sevgilinizi oralara gitmeye ikna edin. Karşılaştığınız zamanlarda bol bol sevgilinize sarılın ona "Canım cicim balım aşkım" gibi hitaplarda bulunup duymasını sağlayın. Böylelikle mutlu ve sağlam bir birlikteliğiniz olduğuna inansın. Öpüşün koklaşın. Ne yani? Boşa gitmeyecek ya!

Valla bu taktiklerden sonra da eski sevgiliyi sahneden atmayı başaramadıysanız; o kadın zaten sizinkinin "eski sevgilisi" değilmiş! Sevgiliniz onu bir türlü eskitememiş! Siz o yüzden yol yakınken dönün, üzülerek ağlayarak bari kendinizi eskitmeyin.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ