20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erkeklerin beden dilini anlamanın 5 yolu!
10 Ocak 2013 Perşembe 11:37

Erkeklerin beden dilini anlamanın 5 yolu!

Onun beden dilini tümüyle anlamanın yolu gerçekten hiç de kolay değil

Erkekler de bazen kızların beden dilini merak eder ama kızlar tamamen tüm gerçekleri öğrenmek için çabalarlar. Onun beden dilini okuyamadığınız için üzerinizde baskı mı hissediyorsunuz? Çabalıyorsunuz ama gene mi olmuyor. O halde kızlar aşağıdaki listeye beraber bir bakalım…

 

Kaş kaldırıyorsa

İlk vereceğimiz öğüt neye kaş kaldırdığını okuyabilmeniz olacaktır. Erkekler gerçekten ilgilendikleri bir şey olduğunda kaşlarını kaldırırlar. Size bakıyor ve kaşlarını mı kaldırıyor? O halde sizinle ilgileniyor. Bu iyiye işaret.

 

Burun deliği genişliyorsa

Pek çok kız bunun kötü bir işaret olduğunu, erkeğin sinirlendiği için burun deliklerini büyüttüğünü düşünürler. Halbuki erkekler bunu yapar çünkü güzel bir koku almışlardır ama bunu açık etmek istemezler. Bu, etrafınızda olmayı ve sizi koklamayı seviyor anlamına gelir.

 

Dudaklarını aralamışsa

Bu onun sinirli olduğunun işaretidir. Ya da sizi görünce dili tutulmuştur. O yüzden dudakları aralanıp söyleyecek söz bulamıyordur. Ona yaklaşmanız için en doğru zaman!

 

Telaş içindeyse

Biz kızlar genelde bir sıkıntımız rahatsızlığımız varsa sinirliysek telaşlıyızdır. Erkekler sevdikleri birinin yanında olunca telaşlı olurlar. İyiye işaret.

 

Yakın duruyorsa

Erkekler etkilenmedikleri kızlara yakın durmazlar. Bu nedenle eğer sevgiliniz size yakın duruyorsa ve giderek yaklaşıyorsa bu kesinlikle sizinle gerçekten ilgilendiği içindir.

 

Erkekleri anlamak, hele beden dillerinden bir şeyler anlamaya çalışmak gerçekten zordur.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ