19 Kasım 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erkeklere sakın bunları yapmayın
17 Mayıs 2013 Cuma 10:27

Erkeklere sakın bunları yapmayın

Onu kendinizden uzaklaştırmak istemiyorsanız, sakın bu hareketleri erkeklere yapmayın. İşte erkeklerin kadınlarda sevmediği huylar..

 İşte erkeklerin kadınlarda sevmediği huylar..

1.Ona ilk haftalardan ciddi bir ilişki ya da evlilik için baskı yapmayın. Sizin davranışlarınız ile zaten ilişkinin gidişatı kendiliğinden belli olacaktır.

2.Olur olmaz zamanlarda eski erkek arkadaşlarınızdan bahsetmeyin. Laf arasında geçmişe gönderme yapmanız ve kıyaslamaya başlamanız ortamı gerecektir.

3.Aklınızı okuma gibi bir yeteneği yok, üstü kapalı mesajlarla gereksiz stres yaratmayın, istekleriniz ve beklentileriniz konusunda net olun.

4.Hemen her durumda gözyaşlarına boğulmayın, bu onu rahatsız ve eksik hissettirecektir. Sizin yanınızda rahat ve konforlu olmalı.

5.Yemeğe çıktığınızda utangaçlık yapmayın. Kilo konusundaki güvensizliğinizi takıntı haline getirmeyin. Menüden doğru düzgün bir yemek sipariş edin ve yemek esnasında ona eşlik edin.

6.Onu değiştirmeye çalışmayın. Sevmediğiniz yönlerine dikkat çekmektense sizi ona çeken ve beğendiğiniz özelliklerinin altını çizin.

7.Aşırı kıskançlık ve aşırıya kaçan maddi talepler onu uzaklaştıracaktır. Duygularınız konusunda dengeli olun. Maddi konularda ise makul önerileriniz olsun.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ