11 Aralık 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erkekler sadece güzelliğe önem vermiyorlar!
25 Haziran 2013 Salı 13:27

Erkekler sadece güzelliğe önem vermiyorlar!

Erkeklerin kadınlarda güzellikten çok önem verdikleri özellikler vardır. Erkekler kadınlarda güzellikten önce 8 farklı özelliğe dikkat ediyorlar

Erkeklerin kadınlarda güzellikten çok önem verdikleri özellikler vardır. Her erkek sadece fiziksel güzelliğe düşünüldüğü kadar önem vermezler. Erkekler kadınlarda güzellikten önce 8 farklı özelliğe dikkat ediyorlar.


1. İyi Dinleyici

Çoğu erkek, onları dinleyen ve sorunlarına önem veren kadınlardan hoşlanırlar. “Sana söylemiştim” veya öğüt verip, önem vermeyen kadınlar erkekler için uzaklaştırıcı durumlardır. O konuşurken onu gerçekten dinleyip ve bitirene kadar anlatmasına izin verirseniz, ona önem verdiğinizi belli edersiniz. Ayrıca bu tavrınız onun sizinle rahat olmasını sağlar ve her şeyi paylaşabileceğini anlamasını sağlar.

2. Spontane

Akışına bırakmak ve anlık yaşamak kolay olmayabilir. Ancak erkekler doğal ve içlerinden geldiği gibi davranan kadınlardan etkilenirler. Her şeyi kafasına takan ve planlı yapan kadınlar, erkeklerin gerilmelerine neden olur. Tepkinizin pozitif olacağını bildiği zaman erkekler daha fazla sürpriz yapar ve değişik programlar planlayabilirler.

3. İyi Sürücü

Erkekler sürekli kadın sürücüleri eleştirseler de iyi sürücü olan bir kadın onlar için fazlasıyla etkileyici bir durumdur. Onlar boy ölçüşebilecek, hız yapmaktan korkmayan ama iyi kullanan kadın, erkeklerin çekici buldukları kadınlardandır.

4. Başarılı

Kendi ayakları üzerinde duran, özgüvenli kadın, hayatından keyif almayı da bilir. Başarılı olan kadın, erkeklerin değer verdikleri ve saygı duydukları kişilerdendir. Kariyerinde ve hayatında başarılı olan kadın erkekleri korkutabilir ancak aynı zamanda saygı duymalarına ve daha çok değer vermelerini sağlar.

5. Rahat

Sürekli diyet yapan, kıyafetine, makyajına ve tavırlarına sürekli dikkat eden gergin kadınlar, erkekleri kendilerinden uzaklaştırırlar. Sağlıklı beslenmek ile her yediğinin kalorisini saymak arasında önemli bir fark vardır. Erkekler, kendilerine güvenen kadınlardan hoşlanırlar, istediğini yiyen ve iyi zaman geçirebilen kadınlar onlara çekici gelirler.

6. İyi Aşçı

“Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” lafı boşuna söylenmemiş, erkekler iyi aşçı olan ve onlara yemek pişiren kadınlardan fazlasıyla etkileniyorlar. Evlilik düşünmese de beyninin bir kenarında “evlenilecek kadın” sıfatını kapmış oluyorsunuz.

7. Şefkatli

Bir erkek beraber olduğu kadının onunla ilgilenebileceğini bilmek ister. Sürekli seni seviyorum demek yerine ona sevginizi göstermeniz gerekir. Erkekler sevgilerini söylemek yerine göstermeyi tercih ederler ve karşılarındakinden de bunu beklerler. Hasta olduğunda onunla ilgilenecek, problemlerini dinleyecek ve ona ilgi gösterecek bir kadın onun kalbini kazanacak kişidir.

8. Komik

Espri anlayışı, erkeklerin kadınlarda aradığı başka bir özelliktir. Çoğu erkek espritüel olmaya önem verir bu yüzden sürekli espri yapar ve güldürmekten hoşlanırlar. Eğer bir erkekten hoşlanıyorsanız esprilerine gülmeye başlasanız iyi olur.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ