23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erciyas içini döktü
06 Mayıs 2011 Cuma 11:00

Erciyas içini döktü

Düzkaya’nın eski başkanlarından Bülent Erciyas, başkanlığa aday olacağı hakkındaki iddiaları yanıtladı.

Ziya NASIFOĞLU

 

Adnan Ademoğlu’ndan devraldığı başkanlığı Çatalköy Belediye Başkanı Mehmet Hulusioğlu’na devreden Düzkaya’nın eski başkanlarından Bülent Erciyas, önümüzdeki sezonda Düzkaya’da başkanlığa aday olmayı düşündüğünü ve bu yönde çalışmalar yaptığını ancak daha sonra aday olmaktan vazgeçtiğini söyledi. Erciyas, kurmak istediği yönetim kurulundaki bazı arkadaşlarıyla halen kulübün başkanlığını yapan Hulusioğlu’yla görüşmek istediğini ancak Hulusioğlu’nun kendisini aradığını ve aday olup olmayacağına dair sorduğunu dile getirdi.

ALTYAPIYA ÖNEM VERECEKTİ

Bülent Erciyas, kulübe maddi ve manevi açıdan destek olacak kişilerle yönetime gelme kararı aldıklarını ve sponsorlarınında hazır olduğunu ancak Hulusioğlu’nun aday olacağını öğrenince ise kulübe geçmişte verdiği hizmetlerin hatırına, kulüpte çekişme yaşanmaması için adaylıktan çekildiğini kaydetti. Yönetimde görev alma konusunda ise kararsız olduğunu belirten Erciyas, kendi yönetim kuruluyla birlikte Başkanlığa seçilseydi alt yapıya önem vereceklerini ve bu yönde çalışmalarının olduğunu vurguladı.

DİSİPLİN BAŞARIYI GETİRİR

Bülent Erciyas, göreve gelseydi disiplin yönünden takdir edilen bir takım yaratacaklarını kaydederek, disiplinden asla taviz vermeyeceklerini ve gerekirse küme düşmeyi de göze aldıklarını aktardı. Disiplinli takımların başarılı olduğuna inandığını belirten Erciyas, Düzkaya’nın iyi yerlere geleceğine inandığını söyledi. Kulüpten kopmasının imkansız olduğunu ve her zaman sporcularının yanında olduğunu anlatan Erciyas, yönetime gelecek olanlara başarılar diledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ