22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Engelli basketbolcularımıza moral
05 Mayıs 2011 Perşembe 11:00

Engelli basketbolcularımıza moral

Beşiktaş maçı öncesi Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol takımına moral ziyareti ve desteği...

KKTC Engelliler Spor Federasyonu'na bağlı Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı, Türkiye liglerindeki önemli başarısını daha da ileriye taşımayı hedefliyor.
'Play-Off' mücadelesine kalma başarısı gösteren engelli sporcularımız, Girne'deki çalışma öncesinde, Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Dağhan Fellahoğlu tarafından ziyaret edildi.
14 Mayıs’ta Andre Verheugen Kupası şampiyonluğu ile büyük moral kazanan Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek olan engelli basketbolcular, hem başarı dileklerini kabul etti, hem de Kuzey Kıbrıs Turkcell'in kendilerine ve ülke sporuna gösterdiği ilgiye bir kez daha teşekkür ederek gelecek adına daha da umutlandı.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Dağhan Fellahoğlu, "ülkemizin gururusunuz" dediği sporcularımızın, büyük bir özveriyle çalıştığına ve önemli başarıları ülke spor tarihine yazdırdığına dikkat çekti.
Fellahoğlu, "Bu takıma ismimizi vermek, onların yanında olmak bizim için büyük bir onurdur" dedi.
Türkiye liglerinde mücadele etme başarısı gösteren Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın, izleyen herkesin takdirini aldığını anlatan Fellahoğlu, "Takımımız, Türkiye liglerinde yer almak kalmıyor, aynı zamanda da iyi mücadele ediyor. Sahaya yüreğini ve aklını yansıtıyor. Kıbrıs Türk sporunun aslında ne kadar önemli bir konumda olduğunu gösteriyor. Biz, nice nice büyük başarılara imza atacaklarına inanıyoruz. Sporcularımıza, hocalarımıza teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Teknik sorumluları Orçun Kamalı yönetiminde çalışmalarını sürdüren Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı oyuncuları da, Beşiktaş, Galatasaray, İzmir gibi önemli rakipleri önünde, en iyi mücadeleyi ortaya koyacaklarını söylediler, "Bu takım, kendisine duyulan güveni hiç boşa çıkarmadı, bundan sonra da çıkarmayacaktır" mesajını verdiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ