18 Kasım 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ektam’a plaket
07 Mayıs 2011 Cumartesi 13:55

Ektam’a plaket

1983-84 sezonu fotoğrafı, futbolda nostalji rüzgarları estirdi

Binatlı Spor Kulübü ve Futbol Kulüpleri Birliği eski Başkanı Özel Tahsin dün Ektam Kıbrıs Ltd. Genel Müdürü Cenk Özeker’e 1983-84 Futbol Sezonu’nun Binatlı takım fotoğrafını vererek nostalji yaşattı.

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu da şahitlik ettiği etkinlikte, Ektam Kıbrıs Ltd. Genel Müdürü Cenk Özeker’e bir plaket verdi. Sertoğlu, genelde sporda, özelde futbolda daha çok güzellikler görmek istediklerini belirterek, Özeker’e teşekkür etti.

 

Kendisinin de kulüp başkanı olduğu dönemde, Başbakanlık Kupası’nı kazanan Binatlı takımının göğsünde Pepsi logosu bulunan takım fotoğrafını hediye eden Tahsin, “O yıllarda spora sponsorluk çok azdı. Pepsi işte o zamandan beridir sponsorluk üstlenmekte idi. Pepsi ilk sponsorlarımızdan biridir. Ülkemizin diğer firmalarının da Pepsi gibi sporumuz ve sporcumuza sponsor olmalarını bekliyoruz” dedi.

 

“Takdir, tekrarı getirir” diyen Ektam Kıbrıs Ltd. Müdürü Cenk Özeker, “Böylesi güzel bir anı karşısında duygulandım. Çalıştığım firmanın 30 yıldır ülke sporuna bir şeyler kazandırmakta olduğunu öğrendim, çok mutluyum” şeklinde konuştu.

 

Kendisinin de eski bir futbolcu olduğunu anımsatan Özeker, böylesi bir güzelliğin ayrı mutluluk olduğunu belirtti ve “İnşallah biz de aldığımızdan daha fazla katkı ile geri döneceğiz” dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ