15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Efsaneye konuk oldu!
04 Mayıs 2011 Çarşamba 12:08

Efsane'ye konuk oldu!

Dürüst, Lefke ve Göçmenköy'den sonra Çetinkaya'yı da ziyaret etti

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Lefke ve Göçmenköy Kulüplerinden sonra dün de Çetinkaya Kulübünü ziyaret etti.

 

Burada yaptığı kısa konuşmada , sporun dostluk ve kardeşlik duyguları içinde yapılması gerektiğini vurgulayan Dürüst, tüm spor kulüplerine ziyaretlerinin devam edeceğini ve onların sorunları ile yakından ilgilenip imkanlar dahilinde katkı yapacaklarını söyledi.

 

Çetinkaya’nın Köklü bir kulüp olduğunu söyleyen Dürüst, Çetinkayalı yöneticilerin,Soyunma Odalarının birtanesini dersane şekline çevirmek istediklerini iletmeleri üzerine, Bakanlığın Planlama Bölümüne keşif için direkektif verdi.

 

Çetinkaya Kulüp Başkanı Ali Kösezade ise Bakan Dürüst’ün spor kulüpleri ile yakından ilgilenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst’ün Çetinkaya Kulünü’ne yaptığı ziyarette, Bakanlık Koordinatörü Süleyman Göktaş,Spor Dairesi Müdürü Metin Özerem, Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu,Futbol Federasyon Başkanı Hasan Sertoğlu,Federasyon Yönetim Kurulu üyeleri ve Çetinkaya Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.

 

Hatırlanacağı gibi Bakan Dürüst,geçtiğimiz yıl Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı olduğu dönemde Çetinkaya’nın Halı Sahası’nın tadilatı için katkı yapmıştı.

 

Foto:Raif Özgüren

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ