22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dürüst’ün yoğun mesaisi
07 Mayıs 2011 Cumartesi 14:51

Dürüst’ün yoğun mesaisi

Dürüst, beden öğretmenlerini ve Karşıyaka Anamur'u kabul etti

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst, Beden Eğitimi Öğrentmenler Derneği temsilcileri ve Karşıyaka Anamur Spor Kulübü Yönetimini kabul etti

 

Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği ve Karşıyaka Anamur Spor Kulübü Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst'e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Bakanlıkta dün saat 15.00'de gerçekleşen kabulde ilk sözü alan dernek başkanıı Yakup Kırmızı Spor Bakanlığı görevine yeniden getirilen Dürüst'e başarılar diledi.

 

Kırmızı’nın ardından söz alan Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst Beden eğitimi öğretmenlerinin sporun temel taşı olduğunu kaydetti.

 

Ülkede yapılan spor faaliyetlerinde öğretmenlere destek olmanın görevleri olduğunu söyleyen Dürüst beden eğitimi öğretmenlerinin başarılı sporcuların mimarı olduğuna vurgu yaptı ve Spor Bakanlığı'nın kapılarının herzaman kendilerine açık olduğunu söyledi.

 

Bu ziyaretin ardından Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal Dürüst Karşıyaka Anamur Spor Kulübü yetkililerini kabul etti.

 

Ziyarette konuşan Karşıyaka Anamur spor kulübü başkanı Yusuf Gagari kulübün çim saha ihtiyacı olduğunu ve bu konuda bakanlıktan yardım istediklerini belirterek kulübün futbol yanında Güreş ve Masa tenisi dallarında da gençlere hizmet vermeyi amaçladıklarını kaydetti.

 

Bakan Dürüst de kabulünde yaptığı konuşmada gençlere hizmet misyonunu üstlenen ve onların kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını sağlayan spor kulüplerine herzaman için imkanlar çerçevesinde yardımcı olmaya çalıştıklarını belirterek en kısa zamanda iade-i ziyaret yaparak kulübü yerinde inceleyeceğini kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ