19 Ekim 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Düğün CDsi boşanma nedeni oldu
08 Ocak 2013 Salı 10:37

Düğün CD'si boşanma nedeni oldu

"Neyi var? Bacına Bir şey mi yaptı"

Düğünde çekilen videoyu izleyen 6 aylık evli çiftin arasında kocanın kayınbiraderi hakkında dalga geçmesi yüzünden tartışma çıktı. Koca eşini darp etti, cezası 6 ay hapis.

İSTANBUL'da yaşanan ilginç olay, hapis cezası olarak sonuçlandı. Geçtiğimiz yıl 6 aylık evli olan Hatice K. ve Sait K., düğünde çekilmiş video CD'sini izlemeye başladı.

Koca Sait K., eşinin ağabeyini görünce gülerek "Abinin tipine bak' dedi. Genç kadın ise cevap vermedi. Bir süre sonra ağabeyin görüntüse yine ekrana geldi. Sait K. eşine tekrar 'Tipi bak tipe' dedi. Bunun üzerine Hatice K., "Neyi var? Bacına Bir şey mi yaptı" diye serzenişte bulundu. Sinirlenen koca, eşini dövmeye başladı. Hatice K., annesini arayarak durumu anlattı. Ardından da annesi ile hastaneye giderek darp raporu aldı. Bununla da yetinmedi polise şikayetçi oldu. Savcılık Sait K. hakkında 'basit yaralama' suçundan dava açtı. Mahkeme Sait K.'yı 'eşe karşı yaralama' suçundan 6 ay hapis cezasına çarptırdı. Ceza iyi hal indirimiyle 5 aya çevrilerek, hükmün açıklanmasının geri bırakılması yoluyla ertelendi. Hatice K. tarafından açılan boşanma davası ise devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ