18 Ekim 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DPden Karpaz çıkarması
09 Mayıs 2011 Pazartesi 11:36

DP'den Karpaz çıkarması

DP'li kadınlar, Anneler Günü yemeğinde kadınlarla bir araya geldi…

Demokrat Parti (DP) Kadın Kolları Anneler Günü nedeniyle Yenierenköy’de “Anneler Günü” yemeği düzenledi.

 

DP Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre DP kadınlarının buluştuğu yemeğe DP Genel Başkanı Serdar Denktaş’ın eşi Müge Denktaş, Yenierenköy Belediye Başkanı Özay Öykün, DP İskele İlçe Başkanı Ahmet Cennetoğlu, Kadın Kolları Başkanı Esen Yalın Aktoprak, Yenierenköy Belediye Başkanı Özay Öykün’ün eşi Necla Öykün ile DP’li belediye meclis üyesi bayanlar katıldı.

 

Aktoprak: Karpaz’da olmaktan mutluyuz

 

DP Kadın Kolları Başkanı Esen Yalın Aktoprak yaptığı konuşmada, anneler gününe katılan bayanların anneler gününü kutladı.

 

DP, olarak yine bir ilke imza attıklarını belirten Aktoprak, merkezden uzak ve her zaman gönlülerinde olan Karpaz’da olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

 

DP kadın kolları olarak, annelerin sorunlarının ülkenin sorunlarından ayrı olmayacağının bilinci içerisinde olduklarını ifade eden Öztoprak, hükümetin annelerin sorunlarına daha fazla önem vermesi gerektiğinin altını çizdi.

 

 

Öykün: DP güçlenecek

 

Yenierenköy Belediye Başkanı Özay Öykün de yaptığı konuşmada, DP’li bayanlara Karpaz’da bir araya geldikleri için teşekkür ederek, tüm annelerin anneler gününü kutladı.

DP hükümeti döneminde her alanda olduğu gibi hayvancılık, tarım ve tütünde büyük başarı elde edildiğini ifade eden Öykün, buna karşın CTP ve ardından UBP’nin hükümeti dönemlerinde işlerin daha kötüye gittiğini ileri sürdü.

DP’nin yeniden toparlanarak güçleneceğine olan inancını dile getiren Öykün, son yıllarda özellikle tütün alanında çok büyük sorunlar yaşandığını, birçok kişinin ekmek kapısı olan tütünün “öldürüldüğünü” söyledi.

DP Kadın Kolları Başkanı Esen Yalın Aktoprak’ın, etkinlikte tüm katılımcılara da Anneler Günü dolayısıyla özel hediyeler verdiği de belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ