22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DPden anlamlı bağış
21 Nisan 2011 Perşembe 14:15

DP'den anlamlı bağış

DP'li kadınlar düzenledikleri kermesin gelirini ÖZEV'e bağışladı

Demokrat Parti (DP) Kadın Kolları, Güzelyurt bölgesinde, ‘özel eğitim gereksenimli bireylerimizi topluma kazandırmak için farklı gelişen çocuklarımızın güvenli geleceği’ sloganıyla düzenlemiş olduğu kermesten elde edilen tüm geliri ÖZEV’e bağışladı.

 

DP Genel Başkanı Serdar Denktaş’ın eşi Müge Denktaş başkanlığında DP Kadın Kolları Genel Başkanı Esen Yalın Aktoprak ve Güzelyurt Kadın Kolları üyeleri dün KKTC Özel Eğitim Vakfı (ÖZEV) Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek kermesten elde edilen geliri Vakıf Müdürü Ersin Görsay’a taktim etti.

 

 

Denktaş: Yakından takip ediyoruz

 

Kadın Kollarının düzenlemiş olduğu kermesten elde edilen tüm geliri ÖZEV’e taktim etmeyi uygun gördüklerini belirterek sözlerine başlayan DP Genel Başkanı Serdar Denktaş’ın eşi Müge Denktaş, vakfın çalışmalarını çok yakından takip ettiklerini belirterek Ersin Görsay, başkanlığında tüm vakıf yöneticilerini fedakar çalışmalarından dolayı takdir etti.

 

 

Katkıda bulunmaktan heyecan duyduk”

 

Özveri içerisinde yardıma muhtaç çocuklarımıza her türlü katkıyı sağlamakta başarılı bir çalışma içerisinde olmanız bizleri de gururlandırıyor” diye konuşan Denktaş, kısıtlı olanaklar içerisinde olan vakfa DP Kadın Kolları olarak bir nebze de olsa katkıda bulunmaktan duydukları heyecanı dile getirdi.

 

Denktaş konuşmasının ardından kermesten elde edilen geliri Vakıf Müdürü Ersin Görsay’a taktim etti.

 

 

Görsay: Bizim için son derece önemli

 

Özel Eğitim Vakfı Genel Müdürü Ersin Görsay ise, DP Kadın Kollarına bu anlamlı bağışlarından ve göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek; “bu konuda duyarlılık göstermeniz, bizleri ziyaret etmeniz ve böylesi bir katkıda bulunmanız bile bizim için son derece manidardır, moral ve motivasyon olarak da bizim için son derece önemlidir. Sizlerin bu konudaki arzu ve katkılarınızın örnek olmasını ve herkesin bu konuda duyarlılık göstermesini ümit ediyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ