23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DP kampa çıktı
11 Mayıs 2011 Çarşamba 11:06

DP kampa çıktı

Demokrat Parti (DP) Gençlik Kolları, Tatlısu Zambak Tatil Köyünde “Eğitim ve Eğlence Kampı” düzenledi.

DP Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre, bilgilendirme ve eğitim temelleri üzerine dayalı 2 günlük kamp çerçevesinde Demokrat gençler, ülkenin içinde bulunduğu mevcut sorunlarına alternatif çözümler bulmak adına fikir alışverişinde bulundu.

Denktaş: Gençler devlet ve siyasetten soğudu
Kampa DP Genel Başkanı Serdar Denktaş da katılarak, gençlere parti geçmişi ve parti ilkeleri ile ilgili bilgi verdi.
Kötü yönetildiği için gençlerin giderek devletten, siyasetten ve siyasetçiden soğuduğu bir dönemden geçildiğini savunan Denktaş, bu kötü gidişe son vermenin yolunun inadına devlete ve ülke siyasetine sahip çıkarak, öz iradenin geçerli olduğunu bütün dünyaya anlatacak bir kararlılıkla hareket etmek olduğunu söyledi.

“Her türlü görüş değerlendirilecek”

Gençlerin soru, eleştiri ve önerilerini de cevaplayan Serdar Denktaş, inançlı bir şekilde ve dayanışma içinde el ele vererek mevcut çarpık düzenden çıkış yollarını açabilecek potansiyelin bu ülkede var olduğunu, parti, merkezinin bu konuda hazırladığı taslakların sanal ortamda tartışmaya açılacağını, her türlü görüşün değerlendirileceğini ve ortak akıl çerçevesinde ileriye doğru yürüyebileceğini belirtti.

Öztürk: Daha da güçleniyoruz
DP Gençlik Kolları Başkanı Münür Öztürk ise, ideolojik çerçevede örgütlenen DP Gençlik Kollarının yapısının sürekli eğitim çalışmaları ile daha da güçlendiğini belirterek, “Yaptığımız kampta ideolojik birlikteliğin ürünüdür” dedi.
“Gençlerin DP’yi anlaması ve DP’nin yanında yer alması, bireysel menfaatten uzak durup, toplum menfaatleri için çalışması özelde partimiz genel de ülkemiz için bizleri her geçen gün daha da umutlandırmaktır” diyen Öztürk, hergeçen gün büyüyen DP Gençlik Kollarının yakın zamanda ülke siyasetinde daha etkin rol alacağına ve var olan kötü gidişata son vereceklerine inandığını kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ