19 Ekim 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doğal bronzlaştırıcılar
25 Haziran 2013 Salı 12:28

Doğal bronzlaştırıcılar

İşte son derece basit formüllerle sağlıklı, parlak ve bronz bir ten için yapmanız gerekenler...

Yaz mevsiminde artan sıcaklıkla birlikte vücuttaki su ve tuz gibi bazı değerlerin kaybına neden olan ve yanlış güneşlenme yöntemleri yüzünden oluşan cilt yanıkları, sıcak çarpması veya sıcak bunalımı gibi birçok hastalığa yol açan zararlı etmenler de mevcuttur.

En çok hata yapılan seçimler arasında elbette koruyucu kremler ve bronzlaştırıcılar yer almaktadır. Uzmanlar, bu yaz kozmetik ürünleri bir kenara bırakıp yerine doğal bronzlaştırıcılar ve kremler kullanmanızı tavsiye ediyorlar.

FINDIK YAĞI

İçeriğindeki E vitamini sayesinde bronzlaştırıcı yağlar arasında deri tarafından en kolay emilen fındık yağını kullanabilirsiniz.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Hindistan cevizi yağı oldukça hafif bir yağ olduğu için yüz, saç ve vücut için cilt uzmanları tarafından tavsiye edilmektedir.

ZEYTİNYAĞI

Cildi canlandıran ve parlaklık veren zeytinyağı içeriğindeki E,K,A ve D vitamini ile hem faydalı hem de bronzlaştırıcı etkiye sahiptir.

AVOKADO YAĞI

Ciltteki gözenekleri açan ve nemlendiren avokado yağı bronzlaştırıcı etkiye sahiptir ve içeriğindeki A vitamini hücrelerin yenilenmesi sağlar.

BUĞDAY TOHUMU YAĞI

E,D ve A vitamini içeren buğday tohumu yağı güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildinizi korur aynı zamanda sağlıklı bir bronzluk verir.

AYÇİÇEĞİ YAĞI

Nemlendirici özelliği güneş ışınlarının ciltte oluşturduğu kırışıklıkları ve kurulukları ortadan kaldırır ve doğal bir bronzluk kazandırır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ